Skocz do zawartości
rafal102

Gril bez znaczka czarny czy chrom??B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam wymienić gril, ale nie wiem za bardzo jak by wygladał w moim aucie gril czarny a chromowany. Mam passata 3B w kolorze błękitnym. Może macie jakieś fotki to bardzo bym prosił. I również proszę o pomoc w kupnie, chcem kupić dobrej firmy, ale nie wiem jakiej. Czy te z allegro sie nadaja do czegoś..??

http://allegro.pl/item343361472_okazja_grill_bez_znaczka_jom_vw_passat_b5_gril.html

 

http://allegro.pl/item346173027_przepiekny_chrom_grill_jom_passat_b5_b6_3bg_00_05.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zdecydowanie lepiej wygląda czarny. Firma JOM jest oki, z tego co słyszałem, ale szukałbym z FK Automotive. Znalazłem Ci na Allegro. http://allegro.pl/item345428893_grill_sport_atrapa_vw_passat_b5_z_abs_od_fk.html Jak kupisz ten z linka, to będziesz zadowolony. :D Mam z tej samej firmy w B4 i jest rewelacja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do B5 w/g oczywiście mnie lepiej pasuje czarny

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam czarnego joma i jest OK :)

zobacz se fotki w linku w moim podpisie:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam ten sam Grlii co bochum80 i jestem zadowolony:D Ładnie się prezentuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy co komu się podoba , mi osobiście chromowany . Bo sam taki mam :).Chromowany bardziej pasuje do oryginalnych lamp, moim zdaniem czarny jest fajny ale jak ktos ma czarne lampy to ładnie się komponuje. Ale wybór należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Ale i tak dalej nie wiem co wybrać..:( Podoba mi się chrom, ale nie wiem czy bedzie pasowł, bo w sumie nie mam nic wiecej chromowanego..:( Czarny jest bardziej estetyczniejszy, ale ja mam jaskrawe autko lampy też bede wymieniał na inne i tenm czarny tez nie wiem jak bedzie pasował. Nic bede szukał jeszcze zdjeć i bedzie trzeba zadecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz lampy na cleary to załóż chrom, jakbyś miał 3BG to też powiedziałbym że chrom, ale do Twojego to faktycznie najlepiej pasowałby czarny, ale to moje odczucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek10111

polecam JOM czarny - bedzie super wygladał

13e843fb9035078emed.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam kolor passka(tak mysle) i zamowilem grill bez znaczka, niestety gosc nadal ich nie ma a minely 3 tygodnie od aukcji:( lampy mam orginalne ale mam zamiar zmienic na ciemne angel eyes. jesli nawet zmienie na cleary soczewke to tez wydaje mi sie ze lepiej z czarnym. jesli nie obrzucasz okien chromem to wydaje mi sie ze czarny bedzie lepszy...

podsumowujac wybralbym czarny.

 

in np do tego boczne kierunki dymione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek10111
ale mam zamiar zmienic na ciemne angel eyes

na takie? bo ja sobie takie własnie zapodam i z czarnym grillem bedą swietnie wygladać

lampy soczewka passat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie.tylko aktualnie kupuje alusy i lampy odchodza na daaalszy plan. widzialem na zywo passacika z takim zestawem i wyglada bardzo fajnie.

slabo troche ten plastik czarny w srodku wyglada gdy lampy sie swieca(w widzianym modelu) bo jest taki czarny ale nie jak lakier czarny tylko taki tani plastik malo czarny:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko kwestia gustu. Sam zmieniam właśnie gril (bo mój ma obecnie gril kamei, znaczy sia tą siatkę a wg mnie badziewnie to wygląda :654:) ale ja tam wolę atrapkę ze znaczkiem :). I właśnie wczoraj przyszła, czarna z chromowanymi paskami, wyglada całkiem, całkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też zmieniłem sobie grila na czarny JOM

7c4542d97fc15de9m.jpg

9535ddc629d6ccb2m.jpg

Porównaj sobie który lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ciągle sie waham, ale teraz postanowiłem wymić lampy i zobacze wtedy co do tych lamp by ładnie pasowało, cieżko jest coś wybrać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez znaczka!!

marek664 co to za halogen ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bez znaczka!!

marek664 co to za halogen ??

A co zły??:confused:

poszukaj w temcie halogeny do 3b ostatnie strony był manual :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też uważam ,że czarny bez znaczka lepiej sie prezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto powiedzial ze zly kolego interesuje mnie bo nawet konkret sie prezentuje, a temacie o halo w ktorym ogladalem to sie koledzy rozjechali i nie bylo zamowien z ebay, nawin temat z halo na priv jak mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności