Skocz do zawartości
Gość dudek

Passat CC w sprzedazy od lipca

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dudek

http://cars.uk.msn.com/Reviews/article.aspx?cp-documentid=8045301

 

 

Bylo juz na forum troszke o Passacie CC, ktory naprawde ''rasowo'' sie prezentuje :)

 

  • What – VW Passat CC 2.0 TDI
  • Where – Munich, Germany
  • Price – £21,870
  • Available – July 2008
  • Key rivals – Audi A4, Mercedes CLK, Peugeot 407 coupé, BMW 3 Series

 

 

Cena 21 tys Funtow przy obecnym kursie nie jest specjalnie zaporowa. Ciekawe ilu nabywcow znajdzie nowy passat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawalista bryczka,no i cena również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaj jeszcze że podctawowa cena nowego paska (sedan) rozpoczyna się od 15tys funa (co po obecnym kursie daje jakieś 65tyś zł). Znajdź mi za tyle nowego z salonu w pl. :wstyd:

Dlatego cena Passata CC w polsce rozpocznie się grubo ponad 100tyś zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi, z boku linia podobna do nowych Mercedesów. Ten tył jakiś dziwny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie kombi ???? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dodaj jeszcze że podctawowa cena nowego paska (sedan) rozpoczyna się od 15tys funa (co po obecnym kursie daje jakieś 65tyś zł). Znajdź mi za tyle nowego z salonu w pl. :wstyd:

Dlatego cena Passata CC w polsce rozpocznie się grubo ponad 100tyś zł

 

to trza w UK zakupić, do Polandu na lince zaciągnąć, zrobić przekładkę kiery na prawidłową stronę i śmigać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to cc to raczej varianta niet. :D Ładna maszynka do mielenia mięsa. A ciekawe ile będzie kosztował taki w niemczech/polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje sobie ostatnio takiego pooglądać i naprawdę robi wrażenie, choć w środku niewiele się zmieniło w stosunku do zwykłego Passata. Największy bajer to szyby bez ramek :) Niestety na cenę nie patrzyłem.

 

thum_12754809f890d8908.jpg thum_12754809f8913d467.jpg thum_12754809f89159981.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze z boku wyglada jak Merc CLS a z przodu podobny do nowego Forda Mondeo(lampy), takie moje zdanie.

 

A tak na marginesie Dudek to ojczyzny sie juz wyrzekles i na brytyjczyka sie lansujesz,ze wklejasz brytyjska flage ??

Podobno nowa emigracja zapomina polskiego juz po miesiacu :) a w Polsce mowia po angielsku.... so sad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek
Zgadzam sie ze z boku wyglada jak Merc CLS a z przodu podobny do nowego Forda Mondeo(lampy), takie moje zdanie.

 

A tak na marginesie Dudek to ojczyzny sie juz wyrzekles i na brytyjczyka sie lansujesz,ze wklejasz brytyjska flage ??

Podobno nowa emigracja zapomina polskiego juz po miesiacu :) a w Polsce mowia po angielsku.... so sad ;)

 

 

 

absolutnie nie !!! To pod naciskiem wladz forum !!! Mialem bardzo fajny avatar, ale ciut wiekszy niz wymagaja - kazali zmienic a to akurat mialem pod reka ;)

 

nie znasz mnie i oceniasz - a podobno w PL cud za cudem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ocenilem Dudek ciebie absolutnie !!! Postawilem tylko pytanie... 3 maj sie i moze do zobaczenia na ktoryms ze zlotow :) .......ale nie bede sie rozpiswal bo niektorzy z adminow siedza tu 48/24h i zaraz wywala bo nie na temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy CC bedzie w USA bo bym cos przytargal z za wielkiej wody :)

Ponoc ma byc w USA wersja 3.6L 300KM 4MOTION :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w europie też i to wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi może za rok lub dwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
to trza w UK zakupić, do Polandu na lince zaciągnąć, zrobić przekładkę kiery na prawidłową stronę i śmigać :D

 

po co przekladac ? zamowic z kierownica po dobrej stronie i juz

jakim cudem w UK sa tansze samochody niz w polsce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakim cudem w UK sa tansze samochody niz w polsce ?

A jakim cudem sa tansze w USA czy Japoni niz w Polsce? Dlaczego wszedzie sa tansze niz w Polsce? A Donald mowil ze bedzie zylo sie lepiej :D WSZYSTKIM! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2795ce6c46589383m.jpg

 

ffa0f2a76a81b79am.jpg

 

c0fc1cd6ad175054m.jpg

 

5cab1c8dc586917am.jpg

 

bd4e5902e0fd7c44m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu piękny az się powtarzam jak mnie nic wcześniej nie napadnie to za 3 latka będzie mój:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No koledzy jak ktoś chętny to można już autko zakupić :-DD , dzisiaj byłem na przeglądzie klimy w Auto Premium w Poznaniu i szykowali i pucowali 2 sztuki dla klienta , a ja skorzystałem z okazyji i pooglądałem sobie je troszke i jeden był ciekawy ale drugi jakoś tak z welurową tapicerka nie widział mi sie :P nie wiem jak był wypasiony ale cene usłyszałem za ten z welurem to było 150,000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności