Skocz do zawartości
Gość Tomas151

obniżone auto a wybór opon

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomas151

Witam wszystkich!!! posiadam passata B4 jest on obnizony o 4cm, moje pytanie to czy jest ktoś kto może się wypowiedziec na temat jaki rozmiar opon wejdzie do passka obniżonego o 4cm?

Myślałem o 195/55/15 bo takowe miałem w poprzednim passacie ale tu boje sie żeby nie obcierały.

Z góry dzięki za wypowiedzi i pozdrawiam!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

jak na orginalne stalowe fele chcesz je zarzucic to smialo bedzie git. jezeli jakies zmyslne aluski masz z et bardzo odbiegajacym od fabrycznego to lepiej doprze poatrzi poprzymierzaj. 4cm w dol to nie tak duzo masakry nie bedzie. jakie sprezyny dales jak mozna wiedziec??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas151

Passka kupiłem miesiąc temu, jestem drugim właścicielem, pierwszy właściciel obniżył go o 40mm w serwisie jest na to zrobiony tuv, na temat sprężyn moge tylko powiedziec że są czerwone :) zawieszenie fajnie sie sprawuje jeździ sie troszke niżej, miałem possata również seri B4 z normalnym zawieszeniem i powiem że na obecnym chyba lepiej sie czuje, felgi mam rozmiar 15 oczywiście alu, w poprzednim passacie miałem opony 195/55/15 i było akurat, myśle że jakbym założył te same opony byłoby ok, w końcu to tylko 40mm?? hmm... co myślicie na ten temat! pozdrawiam wszystkich użytkowników!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do niedawna miałem jako drudi samochód b4 i sądze ze nie musisz sie obawiac a to na co ci kolega zwracał uwagę czyli czy fela zelazna czy alu wg ,mnie nie ma znaczenia 15-tka pozostanie 15-tką zez wzklędu z jakiego stopu jest wykonana. Myślę ze spokojnie mozesz zakładać i jezdzić bez obaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawiaj 195/55/15 bo jak chcesz coś innego to większa felga by się przydała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności