Skocz do zawartości
Gość mno

Ile kilometrów przejedziesz na baku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ksek

U Mnie wychodzi około 900km do rezerwy w tym 70% trasa i ciężko zrobić więcej przynajmniej jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie średnio wychodzi jakieś 850 km a trasa to mieszana w większym naciskiem na miasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj na pełnym baku robię niecałe 900km, tydzień temu udało mi się uzyskać 1060km (90% w trasie) a to naprawdę dużo jak na AVF 4Motion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie jazda większość trasa zatankowany po sam korek z upuszczaniem odpowietrznika wyszło 1240km na zbiorniku, przez pierwsze 220km wskazuweczka od paliwa nawet 1mm nie opadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 890 do 1300km na jednym zbiorniku, wszystko zależy od rodzaju trasy i jakości ON :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1100 km-1200 km trasa 1.9TDI 110 w automacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzalny wynik 1100-1150km na baku (jeszcze jest zapas), silnik AHH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat 1.9TDI AFN na zbiorniku do momentu zaświecenia się żydka jakieś 750-800km tylko po mieście. Wydaje mi się że całkiem znośny wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na jednym baku na trasie zrobiłem 960 kilometrów, w tym połowę dystansu jechałem sam, a drugą połowę z pełnym bagażnikiem i dodatkowo 4 osobami. Średnie spalanie wykazane na komputerze po przejechaniu tego dystansu 6 l/100 km. Jechałem raczej normalnie, nie za szybko i nie za wolno. Zawsze mniej więcej o 20 km/h więcej niż ograniczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczecin - Paryż na jednym baku (1260 KM) Auto zapakowane po sufit. Paliwo Shell ON V-power (czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

400 km do rezerwy,poza miastem.Srednia predkosc130 km/h.Tankuje na Shell'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zatankowany po 960km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecałe 600km do zapalenia się lampki rezerwy, 70% miasto - 30% trasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja przed zamontowaniem gazu ok 9-11 litrów benzy, teraz z gazem: 15L. gazu na 100km w cyklu mieszanym! :( mam nadzieję, ze regulacje pomogą. W tej chwili na gazie (wchodzi ok 50L.) zrobiłem w cyklu mieszanym 370 km na butli. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wynik - trasa Mińsk Mazowiecki - Karwia - Mińsk Mazowiecki na jednym baku 1010km do zapalenia rezerwy. Średnie spalanie 5,8L jazda miedzy 90-120km/h (czasami trochę szybciej). 3 osoby dorosłe i małe dziecko, bagażnik zapakowany po roletę. Myślę, że wynik dobry ;) Obliczenia ze wskazań komputera i ze wzoru na spalanie ;)

 

Jazda mieszana po okolicy - 870km - spalanie 6,5-7,2

 

Passat 1,9TDi 130KM skrzynia 6.

Edytowane przez roro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nasze 131-ki tak mają, przy zatankowaniu do pełna w trybie miejskim pokazywało zawsze max 870km do zrobienia na baku ze spalaniem 6,5-7,5l/100km, ostatnio zrobiłem mały wypad w Polskę, jazda trasą 80-110km/h 2 osoby kofer pusty, po zsumowaniu mogłem zrobić 1100km na baku, średnie spalanie z pamięci nr 1 - 5,9l/100km. Fotka potwierdza tę oszczędność :D

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nasze 131-ki tak mają, przy zatankowaniu do pełna w trybie miejskim pokazywało zawsze max 870km do zrobienia na baku ze spalaniem 6,5-7,5l/100km, ostatnio zrobiłem mały wypad w Polskę, jazda trasą 80-110km/h 2 osoby kofer pusty, po zsumowaniu mogłem zrobić 1100km na baku, średnie spalanie z pamięci nr 1 - 5,9l/100km. Fotka potwierdza tę oszczędność :D

 

chyba pomyliłeś fotki :P

 

Z resztą się zgadzam :) A ja nawet kiedyś zszedłem do 4,8 na odcinku 25 km ale ledwo się toczyłem. Szkoda turbiny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj na pełnym baku robię niecałe 900km, tydzień temu udało mi się uzyskać 1060km (90% w trasie) a to naprawdę dużo jak na AVF 4Motion.

ja rowniez na pełnym robie około 850km i dno:D

Niby mało,niby duzo

AFN 4motion robiłem 1000km na luzie w mieszanym cyklu:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotka jest ok, do zrobienia na baku pozostało 980km, a przejechane od tankowania miałem już 120km. Może słabo widać, ale na pewno tak było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AFN - 950-1050 w zależności jaki rodzaj tras. Jak przeczyszczę turbinę i nie będzie włączał się tryb awaryjny to już pewnie takiego wyniku nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności