Skocz do zawartości
Misiek- ZG

instrukcja po polsku do MFD2 DVD

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus !

 

czy ktoś ma może instrukcję po polsku do MFD2 DVD w wersji elekronicznej (np. jako PDF) i mógłby mi ją przesłać mailem?

Lub mógłby mi wskazać linka- skąd mógłbym ją ściągnąć.

 

Mój adres mailowy- [email protected]

 

Byłbym bardzo wdzięczny.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość navi-forum.pl

zanim zaśmiecisz forum pierw poszukaj dobrze,

jak nie znajdziesz to u mnie jest na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

navi-forum.pl po co piszesz o zaśmiecaniu + komentarz jeśłi tutaj nie ma to jest u mnie na forum.

Ani na tym ani na "twoim" nie ma.

 

Ponawiam pytanie Misiek - ZG w/s instrukcji do MFD2 DVD. Ma ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trebor_b thx, ale tą właśnie mam.

Chodziło mi o strikte do wersji MFD2 DVD.

 

Mniemam że musi takowa być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andro

Odświeżam zapytanie. Również szukam tej instrukcji ale do wersji DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś ściągał i nagrywał mapy z tego forum http://navi-forum.pl/viewtopic.php?t=944

bo zassałęm właśnie te wszystkie mapy wypakowłem je i chcę nagrać na płytę ale nie wiem co mam dokładnie nagrać bo jest tak

" MFD2_DVD_PL_z zaokrąglonym frontem (Passat B6, Golf V, Touran, Eos" i to zajmuje 10 mb i jest jeszcze jeden plik " MFD2_DVD_V7_PL " i on zajmuje ponad 6,32 GB i nie wiem co mam nagrać na płytę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAjpirw nagrywasz unlocka czyli ten plik co ma 10mb na 1 płyte CD lub DVD jako obraz płyty ISO. Płytę z mapą musisz nagrać na 2 warstwowej płycie DVD 8.5 gb też jako obraz płyty ISO. Wszystko nagrywaj z prędkością 1x, i lepiej przygotuj kilka płyt 8.5gb bo moze się ni nagrać dobrze za pierwszym razem :) A taK btw to sie szukajka kłania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAjpirw nagrywasz unlocka czyli ten plik co ma 10mb na 1 płyte CD lub DVD jako obraz płyty ISO.

to już zrobiłem już jest "chyba" odblokowana z płytami dwu warstwowymi też wiem, ale nie wiem co na tą płytę mam nagrać, czy " MFD2_DVD_PL_z zaokrąglonym frontem (Passat B6, Golf V, Touran, Eos" i to zajmuje 10 mb i jest jeszcze jeden plik " MFD2_DVD_V7_PL " i on zajmuje ponad 6,32 GB "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, t 2 pliki nagrywasz oddzielnie. Skoro już wgrałeś ten pierwszy plik to teraz nagrywasz SAM PLIK MAPY (MFD2_DVD_V7_PL) na dwuwarstwową płytke. I płytka do navki i modlić się że odpali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(MFD2_DVD_V7_PL)

Ty też z tego nagrywałeś? bo mi 2x przy 63% wyskakuje error na płycie... i wypluwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkim

koledzy mam podobny problem jak kolega wyżej

mianowicie nagrywam płytke dvd mfd2 v7 z mapka i nagrywarka w pewnym momencie wywali mi bład i wysuwa płytkę /// czy wie ktos jak to mozna nagrac >>> częściowo płytek mi nagrało ale jak np wejdę w pytke i wejdę w plik info na płycie to wcale go nie widzi,otworzy ten plik tekstowy ale nic w niem nie ma a na obrazie iso jest cos pisane w srodku ...

moze ktos ma wczesniejsze mapy by wgrać do passata-nowy model ...

Proszę o info albo moze ktos wie jak to nagrac , bo ja juz straciłem kilka płyt dvd 8,5 gb ..97_1292955510_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dawca

Podłączam sie pod temat.

 

MFD 2 Passat 2006 r. nie wiem która seria MFD2.

 

Siciagnalem z chomika od mareckiego mape V7 pozniej dvd unlocker i tam w instrukcji bylo napisane ze musze zrobic 2 obrazy. Jeden koncowka oprogramowania 30 i drugi unlocker i na koncu mapa na plycie dwuwarstwowej. W takiej tez kolejnosci wgralem do MFD 2 i wszystko hulalo.

Po pol godzinie stwierdzilem ze zainstaluje j. polski. Zainstalowal sie bylo git zazadal pinu podalem dzialalo. I znow zabawa z pierwsza plyta koncowka pliku 30 i tu nastapil maly moj blad jak sadze. Mianowicie caly czas bazowalem na oprogramowaniu z 2005 roku a ta plytka miala oprogramowanie z 2007. Przez pospiech wgralem z 2007 roku. Nie bylo tam spolszczenia wiec znow wrocilem do oprogramowania z 2005 z spolszczenia. Wywalilo mi komunikat uszkodzony modul GPS. Od tego moemntu nie dziala mapa V8 mieli mieli i sie wiesza na nav map i des. Jak wrzuce oryginalna plyte V3 wszystko hula. Jak wrzuce V7 to siada wszystko. Ktos juz to przerabiał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie z pytaniem o instrukcję obsługi mfd2 dvd. W podanych powyzej adresach nie otwiera sie nawet strona.

 

Poza tym mam pytanie: bedac w nawigacji wchodzac w ustawienia systemu pojawia się cos takiego:

GALA (co to jest?)

TA min

Nav dla tel

nav min

do czego służa te funkcje?

 

Podobnie gdy bedacw trybie RADIO wciaskam INFO pojawiaja sie:

OPCJE TIM (A W TYM TIM CZAS 1, TIM CZAS 2 TIM CZUWA)

TIM KOMUNIKATY

DRUGI TUNER

głos TMC

Co to jest(są)?

 

I ostatnia sprawa: czy mozna przyglosnic glos nawigacji podczas pracy? w momencie sluchania radia- gdy nawigacja mowi- jest strasznie cicha-przyciszenie radia tez nic nie daje bo sie z nia jeszcze bardziej nawigacja przycisza- bede wdzieczny za rade w tym wzgledzie i wyjasnienie powyzszych kwestii.

Edytowane przez gixy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przygłaśniasz w momencie jak navigacja gada.

GALA - dostosowanie głośności do prędkości jazdy

TIM - Traffic Information Messages

czasy TIM są do zapisywania komunikatów po wprowadzeniu max 2 różnych czasów (zapis z książki - nie wiem dokładnie jak bo nie stosowałem)

 

jak chcesz to podaj maila to poślę Ci scan tego co mam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się z pytaniem o instrukcję obsługi mfd2 dvd po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się z pytaniem o instrukcję obsługi mfd2 dvd po polsku.

Za kilka zł można mieć np. stąd:

http://chomikuj.pl/kisiel57/MFD2+DVD/mfd2+instrukcja+pl,1501408139.pdf

 

lub średniej jakości i z odrobiną zabawy "za darmo" stąd:

http://instrukcja.pl/i/nawigacja_mfd2_wersja_dvd_c_do_vw_jetta_instrukcja_obslugi#photo_top

Edytowane przez Wojciechpop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.04.2008 o 02:23, Gość navi-forum.pl napisał:

zanim zaśmiecisz forum pierw poszukaj dobrze,

jak nie znajdziesz to u mnie jest na forum

Mowisz o zasmiecaniu forum.... Gosc pyta o instrukcje do radia a nizej o mapach dramat.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności