Skocz do zawartości
Gość ikas3

Który wybrać? 1.4 czy 1.6?

Rekomendowane odpowiedzi

szału nie ma - ot wygodny, komfortowy dupowóz do sprawnego przemeszczania się. Zresztą, to auto mojej żony...

Jasne, że nie ma szału, ale 80% samochodów jest w stanie objechać "z palcem w..." co czyni to, że jazda samochodem jest lekka i przyjemna, do tego w relatywnie dostojnych warunkach akustycznych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z rozrządem w 1.8 TSI ? Nie słyszałem o problemie. Gdzie o tym czytałeś theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam paska 1,4 tsi 122KM od roku, bardzo go polecam (wcześniej miałem c5 2,0).Nie jest to auto dla rajdowców, ale ten silnik daje sobie radę w tym samochodzie znakomicie. Z doświadczenia własnego i porównania z c5 mogę go bardzo jedynie pochwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Jak dla mnie to trochę małe i słabe silniki.

Absolutne min. to 1.8.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

wcale nie taki mały, 1.4 mogę śmiało polecić.

jak by ktoś potrzebował więcej info jak się sprawuje - pisać

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale na tą chwilę najwięcej poszkodowanych o których czytałem to posiadacze 1.8 tsi... Vag milczy, żadnych akcji serwisowych :) = standard.

kolego skad masz takie info???

powiem ze jezeli chodzi o 1,8 TSI to slyszalem o jednym przypadku,znacznie czesciej problem dotyczy 1.4 TSI 122km, 160km mniej,ale problem tez jest rozdmuchany troche sztucznie. Tragedii nie ma , co oczywiscie nie zmienia postaci rzeczy ze kulczyk powinien pokrywac wszystkie koszty takiej usterki, a po gwarancji nie ma na to szans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kulczyk powinien pokrywac wszystkie koszty takiej usterki

 

Kulczyk zmienił kobietę na nowszy model, więc ma inne wydatki... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności