Skocz do zawartości
KinGRinG

Sterowanie HDD Player'em z MFD:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czytalem post Navika "USB, HDD Player i MFD"

I nie ma tam jak sterowac HDD playerem z MFD.

Wiec mowie jak ja mam zrobione:) I wszystko dziala

thum_136214801d432a0b24.jpgthum_136214801d45f57a53.jpgthum_136214801d4816f255.jpg

 

Te kable od sterowania to zolty i bialy(sa przylutowane do odbiornika pilota), sa podlaczone do tego czarnego gniazda co wychodzi z obudowy.

 

w aucie mam http://allegro.pl/item345597015_zestaw_dvd_z_dvix_adapter_av_do_mfd_audi_plus.html

(bez DVD)

I do tego trzeba podlaczyc te kable ktore sa dolutowane do odbiornika w HDD playerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czytalem post Navika "USB, HDD Player i MFD"

I nie ma tam jak sterowac HDD playerem z MFD.

Wiec mowie jak ja mam zrobione:) I wszystko dziala (...)

 

Te kable od sterowania to zolty i bialy(sa przylutowane do odbiornika pilota), sa podlaczone do tego czarnego gniazda co wychodzi z obudowy.

 

I do tego trzeba podlaczyc te kable ktore sa dolutowane do odbiornika w HDD playerze :)

 

wszystko sie zgadza z malym szczegolem: Twoj adapter umozliwia takie sterowanie bo jest zpiety magistrala CAN z MFD. Moj jest wlasnej konstrukcji i niestety nie umozliwia tego. Moje prace nad takim sterowaniem stanely na braku listy komend MFD <-&gt; tuner TV (bo Twoj adapter wlasnie symuluje tuner TV).

 

PS: nie dalo sie wyprowadzic sygnalu odbiornika IR ktoryms z nieuzywanych gniazdek, tak jak zrobilem to w swoim ? (zdjecia w spomnianym przez Ciebie poscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie bylo wolnego gniazda. Tak na boku kolego Navik sprawdz skrzynke odbiorcza:D

 

Navik wejdziesz na GG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności