Skocz do zawartości
Gość tomeks

trzeszczenie w konsoli srodkowej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomeks

nawet na drobnych nierownosciach tzreszczy mi cos w konsoli srodkowej.tak juz jest,czy mam cos nie tak? :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passaty mają to do siebie że trzeszczą w środku .Ale napisz dokładnie gdzie Ci trzeszczy i jakie to trzeszczenie i czy tylko na nierównościach

 

U mnie też trzeszczało, brzęczało w silniku ale powolutku doszedłem co gdzie trzeszczy i zapobiegałem temu, jak narazie mam spokój :) (wspomagałem się opaskami i podkładkami gumowymi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

trzeszcza te plastiki gdzie jest zamontowany climatronic i radio.kupilem go z "trzymadlem"do telefonu,ktury jest wsadzony pomiedzy tapicerke a plastiki,wiec to moze przez to :628:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktury
Oj bo będę bił :) poprawiaj to raz dwa

a wracając do trzeszczenia to bardzo możliwe że to ten uchwyt do telefonu ,ale ten samochód ma już trochę lat i w dodatku jest to silnik diesla więc nie dziw sie że coś tam trzeszczy .Ale najlepiej to wybierz sięz kimś na przejażdżkę i niech ta osoba towarzysząca wsłucha sie co brzęczy ,trzeszczy (popuka postuka :) ) ale ja dał bym sobie z tym spokój możesz próbowac tak jak ja z gumową podkładką wsadź coś pomiędzy radio a climatronic pokombinuj :614: możliwe że trzeszczy kieszeń od radia wyjmij radio zobacz jak będzie :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

"ktury".przepraszam,chyba palec mi sie omsknol :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
omsknol

omsknął prowokacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomeks

nie.poprostu jestem głupi!!! :521:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wrócić do tematu, bo palec mi się omsknie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności