Skocz do zawartości
kenor18

Odpowietrzanie układu chłodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

rozmiar radiatora to było coś około 600mmx320mm nie pamiętam dokładnie, ale była identyczna jak stara....

 

kiedy poprzedni właściciel zmieniał to nie wiem a i ja nie zmieniałem, pewno zacznę od pompy, bo trochę tańsza niż wymiana uszczelki...

 

---------- Dodano o 21:32 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:26 ----------

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy poprzedni właściciel zmieniał to nie wiem a i ja nie zmieniałem, pewno zacznę od pompy, bo trochę tańsza niż wymiana uszczelki...

też o tym pomyślałem, że warto zacząć od pompy.

rozmiar radiatora to było coś około 600mmx320mm nie pamiętam dokładnie, ale była identyczna jak stara....

ja mam w 1.8 720 x 380 i weszła ;) zmieniona z tej najmniejszej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniłeś bo miałeś problem z chłodzeniem???może by i weszła większa ale te wszystkie plastikowe elementy by mi nie pasowały, musiał bym szukać na szrocie całą chłodnicę większą....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zmieniłeś bo miałeś problem z chłodzeniem???

niee. w tym passacie to problemów z chłodzeniem nie mam. (odpukać). climatronic sobie włożyłem. a te plastikowe elementy zasłaniające chłodnicę wywaliłem. jak jest sprawny termostat to i tak się dobrze grzeje. zmień pompę a jeśli to nie będzie pompa to uszczelka pod głowicą.. jeszcze jedno... hokej zderzaka cały??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zderzak mam cały, wszystko jest tam ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy sory, ze w tym temacie pisze ale szukałem i nie znalazłem....od jakich samochodów z grupy VW podchodzi pompa paliwa do mojego passata????bo mi na dodatek pompa padła.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast przepraszać - dlaczego nie napiszesz we właściwym temacie?!! Śmietnik robisz z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego nie krytykuj tylko jak wiesz to doradź a jak nie wiesz to nie pisz, że zaśmiecam bo robisz to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pompa wymieniona i dalej ten sam objaw.....będę jeździł....bo na uszczelke to narazie mnie nie stać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jeszcze tylko zapytam jaka u Was utrzymuje się temperatura podczas normalnej jazdy w trasie????a jak jest po mieście?

u mnie jak jadę w trasie i auto dostaje w du.. to wtedy temperatura skacze ponad 90 albo jak jadę 120-160

 

napiszcie jak u Was to wygląda???

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperatura powinna zawsze być na tym samym poziomie , czyli 90 stopni .

 

Bez różnicy na styl jazdy i pogodę .

 

Innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napiszcie jak u Was to wygląda???

 

Przecież już o to pytałeś kilka postów wcześniej i chłopaki pisali ci co zrobić a ja powiem ci ściągaj głowice i nie pytaj bo większość nie ma problemów skoro nie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności