Skocz do zawartości
Gość radekk123

zamienić passata na golfa ???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość radekk123

Zastanawiam się nad przesiadką z passata na golfa V plus 2.0 TDI 140 KM ( obowiązkowo czarny) .Dziecaki podrosły i przydało by się wieksze auto , a touran mi się kompletnie nie podoba.Tylko czy aby golf plus jest wiekszy od passata kombi i jak to się prowadzi :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maslog

Tylko że golf jest w innej klasie(niższej) i bardzo wątpie aby był większy niż passat. Moze i jest trochę "spuchniety" ale to tak jak ze Scenikiem. Dużo większy niż megane a miejsca wcale nie jast więcej. Trochę wyżej się siedzi i więcej przestrzeni nad głową. A po co komu więcej przestrzeni nad głową???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golf jest mniejszy od passata i co do tego nie ma dwóch zdan a propo tego golfa ktorego zamierzasz kupic to słyszałem ze maja wadliwe skrzynie biegów.......szczerze golfa bym nie polecał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiob

Nie wiem czy jest sens brać Golfa Plusa, bo tak jak przedmówcy zauważyli - półka niżej niż Passat, no i jest mniejszy. Skoro Passat Variant okazuje się już za mały, to może... Sharan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie dla Twojego pomysłu... Golf Plus, jak i Scenic to niewygodne autka (przynajmniej dla mnie). :D A większy wcale nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie. Poruszam się Passatem B5 variant a moja siostra ma Golfa V Plus.

Auto inne ale nie powiem że dla kierowcy mniej komfortowe. Troszkę mniej miejsca dla pasażera na tylnej kanapie i mniejszy bagażnik (dużo mniejszy) jest w Golfie niż w Passacie. W środku także jest głośniej jest Golfie.

Osobiście gdyby tylko ode mnie to zależało to nie zamieniłbym się na Golfa.

Ale niestety nie mam tyle szczęścia i będę musiał przesiąść się na Golfa bo siostra wyjeżdża na studia i szkoda takiego auta (2007 rok i przebieg 12000km). Także niestety będę obniżał komfort podróży tylko ze względów finansowych (bardziej opłaca się sprzedać passka niż golfa) ale w innym przypadku bym tego nie zrobił.

Musze trochę popracować i oszczędzić kasy to może rzuce się B6 ale od sierpnia niestety Golf V Plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tym sposobem zapowiada się, że stracimy dróch kolegów z forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez przesady. napewno nie zrezygnuje z odwiedzin forum. a jak grupa wielkopolska się zgodzi i przygarnie golfiste to na spoty też będę przyjeżdżał. Albo tramwajem pojade na spocik. I tak jak pisałem postaram się kupić B6.

 

Aha zapomniałem dodać odnośnie Golfa jest podatny na boczne podmuchy wiatru nie to co passio który siedzi bardziej przyklejony do drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności