Skocz do zawartości
Gość MaTyS_72

NAVI do PASSATA 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martens74

Witam

Mam takie pytanko. Czy istnieje (przejsciowka) do Paska 3BG aby mozna bylo zalozyc np.

MFD3 or RNS510. Problem w tym ze w nowszej wersji sa zaokraglenia a starsza jest kwadratowa :(.

Znalazlem na necie produkt MADE IN CHINA za 2 tys mt6501 ktore wyglada calkiem ladnie jak MFD3 i ma ladna specyfikacje :)

Szukajcie na YouTube MT6501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy istnieje (przejsciowka) do Paska 3BG aby mozna bylo zalozyc np.

MFD3 or RNS510. Problem w tym ze w nowszej wersji sa zaokraglenia a starsza jest kwadratowa

 

w ta strone nie istnieje przejscowka bo problemem jest to ze RNS510 ma front wiekszy niz MFD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martens74

Dziekuje bardzo.

No i problem sie rozwiazal sam.

Troche szkoda bo fajne i tanie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz wersje od Touarega lub T5 to przerobisz, bo to to samo co MFD2 od T5 a te wsadzali do B5. Sam tak zrobiłem u siebie i wyglada nieziemsko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak kupisz wersje od Touarega lub T5 to przerobisz, bo to to samo co MFD2 od T5 a te wsadzali do B5. Sam tak zrobiłem u siebie i wyglada nieziemsko

 

no nie zmienia to faktu ze MFD2 ma wiekszy front od MFD i nie istnieje zadna przesjciowka. Ja nie spotkalem sie nigdy aby fabrycznie bylo wstawione MFD2 do Passata B5 i raczej moge sie zalozyc ze fabrycznie nigdy taka kombinacja nie zaistniala.

 

Twoja zmiana przyznaje efektowna wymagala niezlego nakladu pracy, przenoszenia przyciskow i tp. wiec jak sam wykazales jest to mozliwe tylko wymaga duzej ingerencji mechanicznej w konsole srodkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności