Skocz do zawartości
Gość MaTyS_72

NAVI do PASSATA 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

WItam! Kupilem tez to radio co Yorka0. I w tym tyg pojade do serwisu car audio i sie zapytam czy mi to zamontuja tak zeby gralo tip top ;] jak sie nie zgodza to sam sie postaram. wiem ze mozna samemu ale trzeba troche sie pomeczyc. Bede dawal znac jak przebiega instalacja (nie tak jak Yorka0 :])

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bede dawal znac jak przebiega instalacja

 

to fajno, będę oczekiwał jakieś nawet skromnej foto relacji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Które jest według was lepszym rozwiązaniem to: http://www.allegro.pl/item436948051_wyswietlacz_7_gps_radio_fm_tv_dvd_dvix_kame.html , to: http://www.allegro.pl/item440071166_super_radio_dvd_nawigacja_tuner_tv_lcd_7cali_sd2gb.html czy może lepiej fabryczny MDF. Zastanawaim się głównie nad niezawodnością i jakością dzwięku, czy znacząco będzie odbiegać od fabrycznego sprzętu.

 

Ja ciągle zbieram pieniądze na to pierwsze, jakoś bardziej do mnie przemawia niż to kolejne. O fabrycznym MDF już wogóle nie myślę, za mało funkcji, mniejszy wyświetlacz. Co do jakości dźwięku to wypowiem się jak już kupię i zamontuję, może jeszcze w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nawigacja zalozona. Koszt zamontowania 290 zl. Czas instalacji dobre 4 godziny. Bylo troche problemow. Otwor na kombajn byl za plytki. Trzeba bylo troche przyciac do tego kieszen nie wspolgrala w kwestii zatrzaskow i trza bylo dorobic. Olalem opcje z TV bo trzeba dokupic dodatkowa antene i nie chcialo mi sie juz ma to hajsu wydawac. Moze pozniej dodam. Pierwsze obserwacje odnosnie tego sprzetu sa takie:

-co do wygladu to bardzo fajnie sie komponuje w kokpicie (fotki dodam moze jeszcze w tym tyg)

-kombajn posiada naprawde wszystko co moze miec taki sprzet : nawi, dvd, usb/sd, tv, aux in na (np. kamere cofania) aux out (na dodatkowe ekrany np. w zaglowkach) jakosc wyswietlacza (sharp) bardzo dobra. Jakosc dzwieku rowniez. Jednie kuleje ergonomia. W samym systemie czasem mozna sie pogubic ale to kwesta przyzwyczajenia.

 

Pozdrawiam!

 

123al2.th.jpg

 

JAk narazie tyle. Jak bede mial czas zrobei wiecej zdjec.

Pozdro!

my.php?image=123al2.jpg

Edytowane przez kazio
scalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście świetnie się prezentuje, do tego masz taki sam kolor wnętrza co u mnie :) Trzeba by tylko pomyśleć nad jakąś maskownicą czy czymś podobnym żeby nie kusić złodzieji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srednio jest jak bo co jest ukryte to jest wartosciowe wiec ja nie widze sensu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hddcut,

chyba nie doczytałem. ile Cię wyniosło to wszystko? tuner 1600 + robocizna 290. jakies jeszcze koszty? w przypadku Tv, ile musiałbys wiecej dolożyć?

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do TV wystarczy dokupić antenę, koszt na allegro to ok 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt 2500 zł + 290 instalacja. TV jak Jaapkp pisze ok 50 zł na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie wygląda,a jak z jakością matrycy,bo słyszałem że to minus tych chińskich wynalazków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma rewelacji ale powiem szczerze ze jesli chodzi o filmy dvd i vcd to jakość jest zajebista. Gorzej juz z jakościa obrazu interface'a urządzenia. Jak zmieniam jasnosc i kontrast zeby w nocy mi nie waliło po oczach to troche jakość kuleje. No ale nie dziwmy sie. Jest to sprzęt za 2500 zł a nie tak jak u Blaupunkta czy Pioneera. 9000.

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martens

Witam

Mam pytanie z innej beczki.

Czy zamontowanie urzadzenia oryginalnego typu MFD daje dostep do wiekszej ilosci informacji np. ilosci paliwa w litrach, spalania, itp... czyli typowy komputer pokladowy. Jezeli tak to do jakich ??? Jakie urzadzenia bedzie pasowalo do Passata 2005 B5 3BG 1.9TDI BSR.

Nie widze sensu ladowania pieniedzy w RNS510 jezeli polowa funkcji ma nie dzialac a i nad zakupem innego urzadzenia gleboko sie zastanowie jezeli ma to byc tylko GPS i DVD player bo GPS teraz w kazdym telefonie jest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MFD to nawigacja, a MFI to komputer pokladowy.

jak podlaczysz MFD to bedziesz mial tylko dod opcje w zegarach Navigation i tyle

RNS 510 sobie odpusc, jak juz to polecam ci cos co sam miałem

zobacz ten wątek

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=36684&page=2

 

tam sa moje 2 propozycje co do navi, obie dzialay rewelacyjne jak sie zapewne domyslasz ;)

inaczej bym tego nie robil.

RNS510 jest jak MFD2 od Passata, co kompletnie nie pasuje gabarytowo. MFD2 od T5 da sie dorbic lepiej bo jest wyjmowana na klucze a nie przykrecana i ma rozmar bardziej zblizony do DIN2

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martens

Dzieki

Jestem zainteresowany 1 opcja. Problem w tym ze B5 ma przyciski po lewej i po prawej stronie wiec nie wiem jak by to bylo mozna zamontowac.

Moje pytanie dotyczylo tego czy po zamontowaniu opcji 1 lub oryginalnego MFD pod przyciskiem info dostane wiecej informacji, a jezeli tak to jakie ??

Bo jezeli nie to zastanowie sie nad jakimkolwiek urzadzeniem z Windows CE a wtedy mozna sobie wgrac prawie wszystko i skonfigurowac jak sie chce.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez widac wyraznie jak ja uporałem sie z guzikami ;)...no chyba ze masz ich wiecej

dsc00268gu6.th.jpg

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martens

No i wlasnie w tym problem ze mam ich az 5. Dwa ktore przeniosles + ESP + 2 do podgrzewania siedzen.

Jakie informacje mozna znalezc pod przyciskiem INFO w oryginalnym MFD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

softi itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Martens

Wiec co wsadzic ??

Czy warto kupic oryginalny MFD z kiepska nawigacja czy lepiej inny ktory ma w sobie wszystko ??

Myslelem ze po wsadzeniu oryginalnego MFD bede mial wiecej info na temat spalania itp. ale widze ze nie wiec chyba zaczne sie rozgladac za jakas chinska tandeta z WinCE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsadz sobie tomtoma tak jak ja to miałem zrobione na takim lcd 4.3" wszystko widac super, w koncu nie jedziesz cala droge i sie nie patrzysz na lcd, tylko obserwowac znaki musisz. przerabiania nie masz za wiele, aktualizacje, podlaczysz s obie pod glosniki, nagrasz na to mp3, zrobisz właczanie i wyłaczanie z kluczyka, masz czujnik zmierzchowy, tryb nocny, pilota. zego tu jeszcze chciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu masz opis jak zmienić konsolę http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=44&Itemid=9 na forum też jest o tym sporo, musisz poszukać.

Może któryś z kolegów orientuje się, czy są firmy które robią takie przekładańce? Chętnie bym skorzystał z usług, najlepiej w okolicach W-wy. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności