Skocz do zawartości
Gość czarek1981988

Wystające radyjko!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość czarek1981988

Witam. Otórz mam problem z wystającym radyjkiem. Dokładniej chodzi o to, że wyjęłem fabryczne radyjko z mojego passata b4 (gamma IV) i po włorzeniu nowego mam problem ponieważ za mocno ono wystaje poza zarysy deski. Jest 2-3cm dłuższe niż te fabryczne.Zauważyłem że we wnęce na radio na końcu jest tak jakby plastikowy bolec który zapobiegał temu aby fabryczne radyjko wchodziło głębiej.I to własnie na nim opiera się te nowe wchodząc za "płytko".Czy ktoś miał z tym już kiedyś problem?? Kolega doradził mi abym ten plastikowy bolec poprostu złamał kombinerkami, ale ja nie wiem czy to najlepszy pomysł.Mogłby ktoś doradzić co teraz zrobić?? Byłbym wdzięczny.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega doradził mi abym ten plastikowy bolec poprostu złamał kombinerkami, ale ja nie wiem czy to najlepszy pomysł.

 

a co innego Ci zostaje? Radio trzyma się na szufladzie i głębokość montazu nie powinna zależeć od tego ile tam jest miejsca z tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał czarek1981988

Kolega doradził mi abym ten plastikowy bolec poprostu złamał kombinerkami, ale ja nie wiem czy to najlepszy pomysł.

 

a co innego Ci zostaje?

 

No można jeszcze wywiercić orwór z tyłu radia, albo go wypalić spawarką :evil: Innych opcji nie ma.

 

Oczywiście z tą dziurą żartowałem! Usuń ten plastik i po zawodach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

usunac plastik nic innego nei zostaje ten sam problem usuwalem w golfie 3 generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też usuwałem. Ja ponieważ wstawiałem radio z kieszenią musiałem usunąc ten bolec przy samym końcu, o wyłamywaniu nie było mowy (i tak ze 2mm wystaje mi radio). 1/3 brzeszczota wygiąłem opd kątem prystym i i wtedy paluszki do środka i jazda. Trochę to trwało i ręce bolały bo krótkimi ruchami trzeba piłowac, ale uciąłem równo cały bolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w sumie nie spotkałem się z takim problemem, każde moj radyjo miało i ma wgłębienie na ten bolec-myślę że podparte z tyłu siedzi stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem już 4 czy pięc radyje w paski i zawsze się mieściły... nie "dochodziły" tylko i wyłącznie w wypadku gdy za dużo instalacji wchodziło za radio ale jak się wszystko powoli upuchało pod radio to zawsze doszło do konca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem problem z iloscia kabli za radiem w moim b5 wiec wyciolem plastikowa scianke za radiem i mam spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności