Skocz do zawartości
crommell

Problem z CB - zakłocenia z alarmem

Rekomendowane odpowiedzi

no nic mi nie pozostaje powiedzieć jak tylko że może trafił Ci się taki egzemplarz,
Chyba tak na gwarancje nie zawiozę bo plombe zerwałem, zresztą podłączyć do 4metrowej anteny i pogadać z mobilami to żaden serwis. Na szczęście zapisałem jak to było poustawiane i mogę do tego wrócić.A w końcu pewnie i tak coś innego zakupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zawiozłem do serwisu to stwierdzili ,że tak ma być.

Super bajeczka na dobranoc, albo serwisant z wiedzą taką jaką masz Ty.Bez obrazy, ale kity wciskasz, albo koło z serwisu nie bladego pojęcia o czym mowa.

Po drugie i tak nic nie słyszałem wiec co miałem robić

Czasem warto kogoś posłuchać przed zakupem radia.Jednak jak padło magiczne słowo president, tak wszelkie argumenty na bok, bo to będzie rewelka, skoro na częściach prezia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super bajeczka na dobranoc, albo serwisant z wiedzą taką jaką masz
Wcale nie ukrywam ,że jestem zielony w temacie inaczej nie prosił bym was koledzy o pomoc. A kolo tak właśnie sprawdzał to radio......... Ps. nie jestem obrażalski zawsze warto posłuchać bardziej doświadczonych w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak jak padło magiczne słowo president

 

heh nom u mnie padło słowo uniden, rozkręciłem i ujrzałem że niczym się nie różni od poprzedniego tommego II ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh nom u mnie padło słowo uniden
Nie interesuje mnie marka po prostu ma dobrze działać, czy to najdroższe ze sklepu czy z biedronki. Zawiozłem m techa do innego serwisu oczywiście na własny koszt zobaczymy co wyjdzie. Kolo zaczoł jak jak ten pierwszy ,ale ''delikatnie'' mu wytłumaczyłem o co chodzi no i zostawił na przegląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozkręciłem i ujrzałem że niczym się nie różni od poprzedniego tommego II

Tommego II ? :ocochodzi Jeden egzemplarz jest, ale żeby już druga seria wyszła? :hmm Chyba co innego myślałeś, a co innego napisałeś.

Nie interesuje mnie marka po prostu ma dobrze działać, czy to najdroższe ze sklepu czy z biedronki.

Ja już kiedyś pisałem, ale napiszę raz jeszcze.Stary Intek model FM 548SX, jakbyś gdzieś go dorwał, tak kup.Jeżeli stwierdzisz że jest marnym radiem, tak zwrócę Ci podwójnie koszty.

intek.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.Stary Intek model FM 548SX,
Niema sprawy kolego będę pamiętał . Poszukam może trafi w moje łapki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może trafi w moje łapki

:devil:mlotkiem:hurra

- tylko już go nie otwieraj... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- tylko już go nie otwieraj
Spoko nie będę obiecuje, znalazłem i to o 100zł taniej nisz mój m tech.Jak sprzedam swoje to może i kupie.Tylko ciekawe ile mi w serwisie krzykną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Intek jako samo radio jest OK, gorzej u niego z fabrycznym mikrofonem. Jest do bani tak jak w alanie 28.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba co innego myślałeś, a co innego napisałeś.

 

tak kolego sorry, myślałem o harrym II

 

Zawiozłem m techa do innego serwisu oczywiście na własny koszt zobaczymy co wyjdzie.

nie wiem czy teraz to wyjdzie jak trzeba, nawet jakbyś ustawił tak jak było, jeżeli namieszałeś w potencjometrach do ustawiania napięcia i serwisant nic nie zrobi tylko zajrzy jak poprzedni to radio długo nie pochodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwisant nic nie zrobi tylko zajrzy jak poprzedni
Obiecał podłączyć pod jakieś ustrojstwo i wszystko poustawiać, jak to odbiorę to dam znać jak się spisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten Intek jako samo radio jest OK, gorzej u niego z fabrycznym mikrofonem.

A jakie radio na fabrycznym, dynamicznym mikrofonie ma dobrą modulację? Znasz jakieś? Bo ja nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jakie radio na fabrycznym, dynamicznym mikrofonie ma dobrą modulację? Znasz jakieś? Bo ja nie.

Alan 87 brzmi całkiem OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymając bardzo blisko ust mikrofon ;) Tylko że 87 ma najlepszy nadajnik pośród CB radii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko że 87 ma najlepszy nadajnik pośród CB radii.

Za to na AM odbiornik leży i kwiczy aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to na AM odbiornik leży i kwiczy aż miło

Wystarczy troszkę smykałki i 50 zł ;) Żadne cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy troszkę smykałki i 50 zł Żadne cuda.

Piszesz o filtrze drabinkowym? Miałem tak przerobioną Super Ciotę. Wtedy na AM w odbiorze pracowała wąsko jak Jackson.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o alanie 48 mogę niedrogo nabyć. Wizualnie podobny do wyżej opisanego inteka,a jak w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego gumisiek. ja mam m techa legend II i antene sirio ml 145. Auto stoi na zajezdni tramwajowej zaraz koło sieci wysokiego napięcia i podstacji i nie mam problemu z trzeszczeniem. Tak samo koło garażu mam linię wysokiego napięcia i na odkręconym RFagain słychać trzaski ale wystarczy że skręcę do połowy i błoga cisza. więc lepiej sprawdź dokładnie swoje radio bo ja na nie narzekać nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności