Skocz do zawartości
crommell

Problem z CB - zakłocenia z alarmem

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja skręcę do połowy to też mam błogą ciszę ale przecież nie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sory ,że się nie odzywałem ale mam ograniczenie neta w postaci iplusa.Sprawa się wyjaśniła otóż,pomimo że radio było rozstrojone co było oczywiście moja głupią zasługą,to dodatkowo miało uszkodzony układ RF-gain.Z tego co zrozumiałem z fachowej wypowiedzi serwisanta,to skręcenie rf-em wcale nie powodowało obniżenia czułości radia i dlatego nie mogłem pozbyć się tych szumów.Wyrok koszt naprawy przekroczy wartość radia,dlatego zostawiłem go na części i za dopłata dali mi nowe.Po zamontowaniu w pasku zachowuje się tak jak wasze i jestem z niego zadowolony.Na koniec wielkie dzięki wszystkim za rady i opinie które pomogły mi teraz cieszyć się dobrym radyjkiem. I JESZCZE MOJA RADA DLA WSZYSTKICH CO CHCĄ KRĘCIĆ RADIU A NIE MAJĄ WIEDZY NA TEN TEMAT,ŚRUBOKRĘT W D......E I KRĘCIĆ ILE CHCECIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za dopłata dali mi nowe

- co Ci dali, i za ile ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co Ci dali, i za ile ?...
Mogłem wymienić tylko na takiego samego m techa , ale ten działa idealnie. Dopłata to 150zł.Dla porównania nowe kosztowało 265zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy faktycznie pójdzie to stare radyjko na części czy zrobią i puszczą dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy faktycznie pójdzie to stare radyjko na części czy zrobią i puszczą dalej
Myślę ,że puszczą dalej bo wyglądem nie różniło się od nowego zresztą kupiłem je na początku lutego.I o kasę nawet się nie targowali,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , tym razem zwracam się o pomoc w ustaleniu usterki radyjka Lafajette zeus. Problem jest w odbiorze AM, nadaje ok. W FM odbiera i nadaje dobrze.Usterka powstała najprawdopodobniej po podłączeniu zewnętrznego głośnika.Wcześniej wszystko było ok ,radio nie jest na gwaranci . Bardzo proszę o pomoc w naprawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś bliżej na czym ten problem z odbiorem polega? Nie ma wcale odbioru?

Problemy są na zewnętrznym głośniku czy na wewnętrznym po odłączeniu zewnętrznego?

 

Rozumiem, że w FM działa prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radyjko przestało całkowicie odbierać na AM na FM wszystko ok.Bez różnicy na jakim głośniku,niestety z braku lepszego pomysłu ODDAŁEM RADIO DO SERWISU.Dzięki jednak za zainteresowanie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałęm to samo kiedyś w Albrechcie 5800. Winien był zimny lut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam radyjko wróciło podobno uszkodzony jest procesor. Potrzebuje namiar na cały przedni panel do tego radia. Panel wymieniony radyjko śmiga jak nowe.

Edytowane przez gumisiek
Aktualizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności