Skocz do zawartości
Gość marcin-ksiazek

Ile za remont kapitalny VR6?

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest mały opis, może się przyda.

 

właśnie tym się sugerowałem podczas wymiany, trochę zabawy jest ale dasz radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz cały czas przy odpalaniu stuka,myślę że to panewka ,ale wszystko się dziś wyjaśni jak się rozbierze.

 

Tylko przy odpaleniu?

Może zawór - Hydropopychacz.

 

---------- Post added at 00:42 ---------- Previous post was at 00:41 ----------

 

A w ogóle to gdzie to stuka?

U dołu, u góry...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,podepne sie pod temat z zapytaniem czy na przestawionym rozrządzie o jeden zab silnik bedzie chodzil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden ząb nie powinien aż tak nabruździć, standardem jest dokładność do połowy ząbka....zależy też ile zębów jest na kole czyli inaczej jeden ząb to ile stopni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie chodził, ale z taką padaczką że ledwo zmieści się w komorze silnika. Zależy w którą stronę się przestawi, w moim przypadku jeden ząbek na łańcuchu i tłok spotkał się z zaworem.

Jeden ząbek łańcucha to będzie 2-3 zęby paska, zależy jeszcze na którym kole przeskoczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada takzekupiłem jakies 7miesiecy temu silnik i musiałem zmienic uszczelke pod głowica bo olej zaczoł cieknac na pasek i potem ustawiałem rozrzad,i niewiem jakim cudem uciekł mi znak na kole pasowym wzgledem wałków o jakies 10-15mm w kierunku prawym,ale o dziwo samochod odpalił tylko na wolnych obrotach troche kuleje, teraz niewiem co zrobic,czy rozebrac i sprobowac ustawic to na 0,o ile sie da,czy moze łancuch sie juz tak naciagnoł ze sa takie rozbierznosci,choc rozrzad wyglada ok slizgi mało co wytarte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności