Skocz do zawartości
Myjk

MP3 xCarLink - emulator zmieniarki

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się,że będzie pasowało do obu,bo oba są wymienione jako 8PIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem Passata `03 z radiem MFD-NAVI. Jestem zainteresowany emulatorem zmieniarki. Zapewne forumowicze będą mi w stanie pomóc w wyborze sprawdzonego przez was emulatora. Jeżeli ktoś ma zainstalowanego emulatora w swoim radiu, takim jak moje, i jest z niego zadowolony to poproszę o dane emulatora

 

Z góry dziekuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Zakupiłem Passata `03 z radiem MFD-NAVI. Jestem zainteresowany emulatorem zmieniarki. Zapewne forumowicze będą mi w stanie pomóc w wyborze sprawdzonego przez was emulatora. Jeżeli ktoś ma zainstalowanego emulatora w swoim radiu, takim jak moje, i jest z niego zadowolony to poproszę o dane emulatora

 

Z góry dziekuję

 

Mam to samo co ty, mam zamiar kupic coś takiego prosze o opinie.

http://allegro.pl/nowa-zmieniarka-mp3-usb-audi-seat-skoda-vw-4gb-sd-i3469668014.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś podłączyłem sobie zakupionego na allegro Yatoura i nawet to działa. Jakość dźwięku zależy od kompresji pliku mp3. Generalnie jest przyzwoicie. Mam tylko jeden problem. Nie potrafię przełączać między zmieniarkami USB a CD. Ktoś wie jak to zrobić? Mam Navi MFD wersja G.

 

Zauważłem jeszcze jeden problem a mianowicie przy głośniejszym słuchaniu słychać szumy podczas odtwarzania i pracy silnika. Chyba jakieś zakłócenia z alternatora. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Edytowane przez lation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość neri603
Ja dziś podłączyłem sobie zakupionego na allegro Yatoura i nawet to działa. Jakość dźwięku zależy od kompresji pliku mp3. Generalnie jest przyzwoicie. Mam tylko jeden problem. Nie potrafię przełączać między zmieniarkami USB a CD. Ktoś wie jak to zrobić? Mam Navi MFD wersja G.

 

Zauważłem jeszcze jeden problem a mianowicie przy głośniejszym słuchaniu słychać szumy podczas odtwarzania i pracy silnika. Chyba jakieś zakłócenia z alternatora. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

 

 

Podpinam się pod zapytanie. Jak zrobić przełącznik miedzy Yatour a zmieniarkę CD? Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zmieniarkę Yatoura i nawet to sobie chwalę , co do jakości dzwięku nawet daje radę ;)

Napewno lepsze to niż nagrywanie płyt ;)

 

Zauważłem jeszcze jeden problem a mianowicie przy głośniejszym słuchaniu słychać szumy podczas odtwarzania i pracy silnika. Chyba jakieś zakłócenia z alternatora. Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

A co do zakłóceń mam to samo, samochód zgaszony gra ładnie . Na odpalonym silniku przy głośniejszym odtwarzaniu muzyki słychać jakieś szumy . A gdzie masz podpiętą masę od emulatora Yatour ? Bo kolega w Nissanie ma ten sam emulator i żadnych szumów nie ma .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem i działa :) szkoda, ze tylko do CD06 widzi... a przy okazji wyskoczył mi błąd poduszki.

Edytowane przez helpyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do zakłóceń mam to samo, samochód zgaszony gra ładnie . Na odpalonym silniku przy głośniejszym odtwarzaniu muzyki słychać jakieś szumy . A gdzie masz podpiętą masę od emulatora Yatour ? Bo kolega w Nissanie ma ten sam emulator i żadnych szumów nie ma .

 

Testowałem różne podłączenia masy: do instalacji fabrycznej, bezpośrednio do nadwozia, bezpośrednio do akumulatora, na obudowę MFD. Bez względu gdzie podłączyłem masę efekt był ten sam tzn.zakłócenia. Więc jak nie ma różnicy to po co rzeźbić - podłączyłem na obudowę MFD. A ty jaką masz jednostkę sterującą? Sprzedawca twierdzi, że problem występuje tylko w bardziej zaawansowanych jednostkach np. MFD. Ponoć problem można zlikwidować lub zminimalizować montując filtry przeciwzakłóceniowe na zasilanie zmieniarki MP3. Jeszcze nie próbowałem bo się zimno zrobiło a nie mam ogrzewanego garażu więc czekam do wiosny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty jaką masz jednostkę sterującą?

Delta 6 ;) Podpinałem mase do radia , do jakiegoś elementu w samochodzie i cały czas jest to samo . Więc dałem sobie spokój i mam podpięte obok bezpieczników i tak zostanie ;) Do tych niewielkich szumów da się przyzwyczaić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki model zmieniarki mp3 polecacie do B6? widzialem Yatour za 245zl z przesylka na allegro. Warte to zachodu? ciezko podlaczyc? mam fabrycznie zmieniarke na 6 plyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w w vw, ale w Bmw zmieniarka tej firmy spisywała się świetnie. Tylko katalogi trzeba robić jako płyty. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yatour

Mam takiej firmy pod Deltą 6 . Sześć folderów po 99 wystarcza. Ogólnie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w jaki sposób i gdzie można zamontować taką cyfrową zmieniarkę w B6 pod MFD 2 DVD C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Posiadam VW Passata B6 2007r 2.0tdi 140km w dsg ;) nawigacja to MFD2 DVD teraz pytanko:

 

Czy jest jakis sposob na odtworzenie muzyki w formacie Mp3 ? Podobno sa sposoby na odblokawanie go ? lub moze trzeba cos poprostu dokupic? Istnieje cos takiego jak cyfrowa zmieniarka czy to wystarczy? i czy ktos to montowal i jest zadowolony? czy potrzeba cos wiecej dokupic?

 

Kolejna kwestia... Mam wielofunkcyjna kierownice z opcja odbioru tel jak go polaczyc z Odtwarzaczem gdzyz nie ma w nim opcji BT?? potrzebny jakis modul ??

 

Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Niedawno kupiłem Passata, niestety bez żadnej zmieniarki. Po konsultacji z kolegą postanowiłem kupić xcarlinka i teraz moje pytanie do Was. Gdzie najlepiej go zamontować? Mam pomysł, żeby zamontować go w schowku ale zastanawiam się w jaki sposób tam przeciągnąć kabel? Może ktoś już montował tak tego xcarlinka i mógłby mi podpowiedzieć. Przepraszam, że w tym temacie ale nowych zakładać nie mogę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie najlepiej go zamontować?

Ja taki emulator umieściłem sobie na tej półce pod kierownicą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja taki emulator umieściłem sobie na tej półce pod kierownicą ;)

O tym miejscu jakoś nie pomyślałem. Kolega zamontował sobie w schowku tylko, że on ma A4 B6, ciekaw jestem czy i w Passatach da się to zainstalować demontując tylko schowek bez wiercenia jakiś otworów na kabel. Ktoś może tak robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej kupić chociażby takie radio 2din?

http://allegro.pl/radio-samochodowe-dignity-ht-868-mp3-usb-2-din-i4098666408.html

 

Jest fabrycznie wbudowany czytnik kart i USB

Edytowane przez horte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności