Skocz do zawartości
Preziu

dodatkowe zegary (temp oleju, boost etc)

Rekomendowane odpowiedzi

mega dobrze wygląda,osobiście bardziej podoba mi się w tym miejscu niż na słupku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,czy ma ktoś z Was zamontowane dodatkowe zegary takie jak były w AUDI 80 lub AUDI 100 ??? Ładowanie aku., temp. i ciśnienie oleju. Czy od benzyny podejdą do TDIka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy w podstawie filtra oleju w silniku ajm tez jest taka zaślepka w która mozna wkręcić czujnik temperatury lub ciśnienia oleju czy będę musiał konieczniecz zastosować ten adapter dodatkowy

 

dziekuję panowie za odpowiedzenie na mojego posta

zna ktos odpowiedz na moje pytanie i odpowie mi

Edytowane przez pawelvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a więc w silnikach AJM tez jest miejsce na czujnik temp. lub ciśnienia oleju na foto widac czujnik temp.oleju a raczej miejsce w którym ja zamontowałem taki czujnik

488.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeję trochę kotlecika... Co powiecie na montaż 2 dodatkowych zegarów w miejscu środkowych kratek nawiewu? Nie pytam o to, czy to sensowne pod względem utraty nawiewu z w/w ale ogólnie:) Ramkę kratek już posiadam, muszę tylko pomyśleć, czym ją ładnie wypełnić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mocowałem dodatkowe zegary to ładowania akumulatora i czujnika ciśnienia oleju, kable podłączyłem do pokrętła od świateł, o ile dobrze pamiętam kabel niebieski plus a minus do kabla brązowego, działa regulacja podświetlenia zegarów, tylko nie wiem gdzie podłączyć czujnik,  silnik AHH co mam kupić Panowie i gdzie wpiąć z tym czujnikiem. planuje tez załozenie zegara temp oleju, gdzie wpiąć się czujnikiem? 

Edytowane przez fanbmw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności