Skocz do zawartości
Kuczi

Wymiana klocków tył

Rekomendowane odpowiedzi

salon groszowe sprawy ale wraz z klockami powinne byc nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma, jade do salonu. Wiem, ze groszowe sprawy, ale mam kawalek drogi do salonu. Jade. Dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze sa posmaruj stare farba i zakrecaj tylko nie cala srube a pare zwoji gwintu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie było w zestawie to wsadź stare!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tak z przodu robilem, ze wsadzilem stare jak wymienialem, ale tym razem przeczytalem ksiazke przed wymiana:). Juz zamowilem sruby, dostane w przyszlym tygodniu, wiec wymienie. Pozdrawiam

Edytowane przez Leo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Rozebrałem dzisiaj tylne zaciski (wymiana tarcz i klocków) i nie widzę żadnych blaszek na prowadnicach. Etka tez ich nie widzi, mają być czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam pytanie. Rozebrałem dzisiaj tylne zaciski (wymiana tarcz i klocków) i nie widzę żadnych blaszek na prowadnicach. Etka tez ich nie widzi, mają być czy nie?

w b5 czy w b3/b4??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w b3 i b4 nie mam/miałem żadnych blaszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w b4 takie cieniutkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o b5 takie jak w opisie wydaje mi się że powinny być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiają się klocki z przyklejanymi blaszkami ale...ja je zawsze wysyłam w "kosmos"...tylko rdzewieją i zasyfjają zacisk.

a jeśli były jakieś montowane oryginalnie to bankowo się już zutylizowały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te cholerne blaszki. Też je mam z nowymi tylnymi klockami i za cholerę nie wiem, jak i gdzie powinny być założone. Czy może mi ktoś doradzić? Niestety w tych, które mam obecnie założone, blaszek nie było. Na forum siedzę już w tej sprawie długo i nie mogę znaleźć podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz tych blaszek zakładać. One mają chyba tylko za zadanie niwelować wolną przestrzeń między jednym a drugim by nie grzechotało jadąc na nie równościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to nierdzewna blacha i ich zadaniem jest niedopuszczenie do sklejenia klocka z jarzmem - rdza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciał bym odświerzyć a mianowicie to tak nowe klocki nowe tarcze tłok do konca wkręcony i co ? nie idzie złożyć tego klocki są za grubę po miedyz nimi nei ma wogóle przestrzeni za wielkiej a tłok mam na maxa aż sie w hume schował klocki maja 15mm patrzałem wszedzie na allegro to normalny wymiar klocków sprzedawanych wszdzie mam je zjchaC ? nie usmiechami sie to za bardzo troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciezko odpowiedziec bo nie widze co masz zrobione , wszystko w odpowiednie rowki włozyłes i zabiezpieczyłes tym ala zabezpieczeniem? jak tak to raczej niemozliwe ... to musi wejsc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie idzie złożyć tego klocki są za grubę

Piszesz o tylnych?

Na tył są tylko jedne rodzaje klocków ale na przód jest to uzależnione czy tarcze wentylowane czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tył żeby to zobrazować mam tak wciśniety tłok 18297445214f9f75646a8e7.jpg

klocki zakładam dwa nowe i no nie wejdzie tarcza nie ma ocpji jest moze jakies 5mm przestrzeni a tarcza ma 1cm i nie darady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś miałem taki przypadek, wuj wie co za klocki miałem ale okazały się za grube. Płaski stół, papierek ścierny i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności