Skocz do zawartości
jacwuIX

Ustawienie zegara-problem!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot z ustawieniem zegara na tablicy za pomocą pokrętła. Jak kupiłem auto to wszystko działało(zegar ustawiłem normalnie bez problemu),natomiast od pewnego czasu (konkretnie po założeniu alarmu)nie mogę go ustawić!(nie reaguje na ruchy pokrętłem). Akumulator był odłączany ,więc zegar się resetował. Czy można to jakoś ustawić w inny sposób,np. przez komputer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bvrt

Wybierz sie kolego na wycieczkę o północy do swojego garażu i punktualnie o godz 0:00 odłącz i załącz aku. Gwarantuje że zadziała! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

A moze zbyt krotko trzymasz pokretlo przekrecone... Trzeba odczekac jakies 3 sekundy i dopiero wtedy wskazanie zegarka zaczyna sie zmieniac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybierz sie kolego na wycieczkę o północy do swojego garażu i punktualnie o godz 0:00 odłącz i załącz aku. Gwarantuje że zadziała! :D
:D:D:D Tak też pomyślałem sobie już w desperacji!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A moze zbyt krotko trzymasz pokretlo przekrecone... Trzeba odczekac jakies 3 sekundy i dopiero wtedy wskazanie zegarka zaczyna sie zmieniac...
Dzięki Krawcol!!:)Jutro spróbuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogło!! Dzięki Tomek!!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybierz sie kolego na wycieczkę o północy do swojego garażu i punktualnie o godz 0:00 odłącz i załącz aku. Gwarantuje że zadziała! :D

Taki patent poczatkowo stosowałem u siebie :rotfl: Ale gdy raptem zaczeło działać to, że chociaż godzinę moge przestawic, to już nie musze czekać do 0.00. Wystarczy aby była pelna godzina :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę pod ten temat.

Mam Passata z 98 roku z Niemiec. Mam w prawej manetce gora/dol i reset. Po prawej kilometry a na lewym wyświetlaczu sobie wybieram zegar/kilometry/spalanie/temp itd. Środkowy wyświetlacz ma dolną połowę pusta. Lewy przycisk jest na stałe. Nie da się nim poruszyć. Prawy się da wcisnac<resetuje sie przebieg> i krecic <nic sie nie dzieje>. Moje pytanie to jak przestawić zegar?

Chyba jest inna możliwość niż odpięcie aku o północy? A może mam coś zepsute?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lewy przycisk jest na stałe. Nie da się nim poruszyć.
Powinien dać się przekręcić prawo/lewo. Jak przekręcisz to musisz przytrzymać w tej pozycji żeby zaczęła się przestawiać godzina/minuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się ze tak jak mówisz lewy dzyndzel się kręci te 5 stopni w prawo lub w lewo. Zegar ustawiony. Wcześniej nic się nie działo bo kręciłem na ustawionym czasomierzu który ma ikonkę zegara myśląc że to zegar (godzina akurat się w miarę zgadzała) :P

Edytowane przez makor86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przełączyć zegar czasu z trybu 12 godzinnego na tryb 24 godzinny?

Coś się stało i nie wiem jak przełączyć, a drażni mnie na wyświetlaczu, np. 7:00 o godzinie 19:00.

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vagiem kolego trzeba przekdować zegary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,w passacie b5 98' żony na wyświetlaczu z zegarkiem pojawił się komunikat o temp na zewnątrz. Jak to przełączyć na zekar spowrotem. ( po zgaszeniu silnika wraca zegar) dzięki za odp 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności