Skocz do zawartości
gepc

Instalacja MFD w Passatach B5 poniżej 1999 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Próbowałem coś znaleść ale nie znalazłem.Coś mi sie obiło o uszy że ta nawigacja nie mieści sie ponieważ przeszkadza tunel powietrzaJest jakiś inny kąt. Poradził sobie ktoś z tą przypadłością . Dziękuję za informacje bo nie wiem czy iść w strone montażu MFD. Czy w ogóle się da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwie wersje tego tunelu powietrza. Nie wiem kiedy była zmiana. Spotkałem się z tym starym tunelem w passacie z grudnia 1997r. Po prostu go wymieniłem na ten nowszy.

Trzeba niestety do tego zdjąć deskę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim 98 z maja bez problemu zamontowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Próbowałem coś znaleść ale nie znalazłem.Coś mi sie obiło o uszy że ta nawigacja nie mieści sie ponieważ przeszkadza tunel powietrzaJest jakiś inny kąt. Poradził sobie ktoś z tą przypadłością . Dziękuję za informacje bo nie wiem czy iść w strone montażu MFD. Czy w ogóle się da.

 

Ja w 3B z lutego 98 mam jeszcze skośny dolot, Ty na pewno masz już ten gięty.

Podobno przy wymianie nie trzeba ściągać deski, da radę wyjąć dolot po wycięciu deski pod kosz na MFD, mówię podobno bo sam tego nie sprawdzałem, tylko wyczytałem na niemieckim forum passata, że ludzie tak robią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Passata z XII 1998 samodzielnie montowałem navi dolot miałem gięty więc poradzaiłem sobie z małymi problemami :) wydaje mi sie że stary dolot miały paski z zielonym podświetleniem.

Życzę miłego montażu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały jeszcze z niebieskim podświetleniem. Mój jest tego przykładem.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności