Skocz do zawartości
maluch

zdjęcia z naprawy klimatronika

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ostatnio wymieniałem V70 i cyknołem kilka zdjęć niestety jakość jest KIEPSKA może coś sie komuś przyda :) ps czerwonym kółkiem zaznaczyłem plastikowy tunel który kieruje nadmuch na nogi aby dostać sie do silników należy ją wymontować ( wyciągamy w strone kierowcy)

klima 002.JPG

klima 004.JPG

klima 024.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu kilka fotek

1.JPG

6.JPG

7.JPG

9.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby ktoś potrzebował jakieś zdjęcie to mam ich jeszcze kilka

 

silnik V70 typowe uszkodzenie przetarte ścieżki

 

Scaliłem 2 posty. Używaj opcji 'edytuj'. Dzięki.

10.JPG

14.JPG

25.JPG

11.JPG

30.JPG

49.JPG

99.JPG

411.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

witam. ja mam zepsuty silniczek ten z tym cięgnem . jak go mozna naprawic . probowalem go odkrecic ale nie mam dojscia do ostatniej srubki,probuje go odkrecic bez rozbierania wszystkiego ale widze ze chyba nie dam rady. moj problem polega na tym ze te ciegno sie nie rusza jak reguluje temperature i nie zmienia mi temp. nadmuchu. pomocy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mak002 - silniczek ma przepalony potencjometr, tego się nie naprawia tylko wymienia.

Za to można go wykręcić bez rozbierania całej nagrzewnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

czy trzeba kupic silniczek, moze ktos to naprawia.....prosze o pomoc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

raczej sie tego nie naprawia. Koszt w serwisie 450 pln:eek:

drugim wyjsciem jest kupienie uzywanego lub uszkodzonego climatronica w rozsadnej cenie np na allegro.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

melonchio -- dostalem od ciebie zdjecia cos wspominales ze wyciagnoles ten silniczek bez rozbierania wszystkiego...jak to zrobiles bo ja tylko moglem odkrecic jedna srubke i to wszystko. moze masz taki silniczek do sprzedania?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za silniczki płaciłem po 50 zl na szrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
melonchio -- dostalem od ciebie zdjecia cos wspominales ze wyciagnoles ten silniczek bez rozbierania wszystkiego...jak to zrobiles bo ja tylko moglem odkrecic jedna srubke i to wszystko. moze masz taki silniczek do sprzedania?????

 

witam

niestety silniczka sprawnego nie mam do sprzedania, ale mam uszkodzony wyjety:D

dostalem sie do śrubek takim dlugim gietkim srubokretem. jezeli masz tylko zwykly srubokret, to musi byc on bardzo krotki i jak zdejmiesz te nadmuchy na nogi to dostaniesz sie do tego silniczka. teraz opisze ci "patent" na ktorym ja jezdzilem cala zime:D : rozpinasz to cieglo od silniczka. do ramienia od nagrzewnicy przyczepiasz cienki sznureczek i juz masz regulace cieplo zimno:D wiem ze to amatorka ale dzialala dobrze

 

a jak chcesz sie do niego dostac zeby jak najmniej rozbierac to odkrecasz oslone przy kolanach pasazera, odchylasz gabke, kladziesz sie na plecach tam gdzie pasazer trzyma nogi i wypatrujesz z latarka silniczka

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mak002

juz to robilem ale zwyklym czy nawet malutkim srubokretem nie dalem rady dwie srubki sa nie dostepne ale musze cos wymyslic, silniczek raz mi dziala a raz nie. ostatnio 4 tygodnie nie chodzil i pewnego dnia rano bylo juz ok po odpaleniu panel nie migotal i silniczek dzialal. ?????pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności