Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

no jak to gdzie,przecież dawno już są,Maniuś coś ty chyba szturnął że nie widzisz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy next spocik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy next spocik ;)

 

ja niestety w maju mam wszystkie weekendy zajete juz :6:56:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw
no jak to gdzie,przecież dawno już są,Maniuś coś ty chyba szturnął że nie widzisz:)

a ja jakoś nie widzę albo mój kom siada a;bo ja ślepy????

a tak pozatym to ja szturam swoją żoną wieczorami a nie b......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś nie widzę albo mój kom siada a;bo ja ślepy????

a tak pozatym to ja szturam swoją żoną wieczorami a nie b......

 

Naprawdę niedobrze z Tobą skoro nie widzisz :cool:

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=25451 :6:57:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy następny spot, ja już paska szykuję a tu ni widu ni słychu o planach na spotkanie. Mam też propozycję na mały wypad za granice naszego pięknego kraju, a mianowicie skok na Litwę do Druskiennik ( nie wiem czy dobrze napisałem ). Byłem na majówce było extra :D, dobry sposób na spędzenie wolnego czasu. Koszty nie wielkie, ogległość z Białego to max 200 km nie jestem pewien dokładnej odległości;).

 

A więc Panie i Panowie ogłosiłem mój postulat, a teraz oczekuje konstruktywnej krytyki:cool:

 

Pozdro wszystkim:super:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rozavw

dobry sposób na spędzenie wolnego czasu.

no własnie z kąd tego czasu nabrać!!!!!!

jak nie miałem rodziny, to czasu miałem naddttooo!!!

a teraz wykończeniówka----NAJGORSZA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z czasem ,(jak już pisałem ) w maju jest ciężko. Jutro :drive: z roboty na Litwe do Vilna i Trok

Długi weekend jeszcze niewidem bo sie plany pozmieniały a w ostatni wyjazd do Wa-wy na wesele.

Jak by sie nic nie zmieniło to w długi weekend można sie spotkać, chociaż jak myślę większość zechce gdzieś wyjechać.

 

Nasz opiekun jakoś mało nam tu się udziela, a to On powinien koordynować wszelkiego rodzaju spoty.

Ale skoro " Niem" sie nie rusza z organizacją możemy zrobić to sami.

Tak więc proszę o składanie konkretnych propozycji i ustosunkowanie sie do pomysłu

Krusnik02

 

Z mojej strony pomysł się podoba ale raczej taki wyskok be zemnie - powód ? spore wydatki w tym miesiącu - w efekcie krucho z gotówką. :506:

 

ps: musze sie pochwali :P kupiłem w końcu CB JohnyII+antenka Missouri :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtajemniczeni wiedzą że od 16 kwietnia nie mam netu w domu i dlatego nic nie pisze bo w pracy też ostatnio wszystko na styk z czasem ... sezon sie zaczął w mojej branży ... a brak neta to wiadomo ... jeba.. tepsa sie opierdala ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemuś żyjesz :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

Z racji braku czasu pojawiem sie dopiero teraz. I sie grzecznie pytam kiedy nastepny spot na Podlasiu?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym pytaniem!!! codziennie sprawdzam nowe wiadomości a tu ni widu ni słychu o nowym spotkaniu, na ostatnim mnie nie było i muszę się jakoś zrehabilitować:621:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

.......... i dalej cisza.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na ostatnim mnie nie było i muszę się jakoś zrehabilitować:621:

 

Krusnik to nie było spotkanie... tzn na początku było a później to już bajka i historia w jednym :fotfl:

 

ja jutro prawdopodobnie zacumuje jak zwykle w sobotę na parkingu pod McD w godzinach popołudniowych 17-19, może dłużej... także zapraszam

tym razem w razie czego kom 697326889 dla tych co ostatnio przegapili :rolleyes:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dzisiaj zapraszam na Krywlany ... stoimy zawsze z tyłu na płytach ... coś około 16 ... i nie bać sie podchodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anmimo

OK. Jak tak to zajade za tydzień chyba ze zmienicie miejsce postojowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i grzyb, znowu nic z tego nie wyszło, przez cały długi weeeekend byłem poza białym:annoyed:

Może następnym razem szczęście mi dopisze, ale numer zanotowany i jak coś to będę nękać:kijemgo::622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na niedzielnym "spociku" hehehe ustaliliśmy, że 14 czerwca jedziemy w plener za Białystok 18 kilosów (niestety w jakim kierunku nie pamiętam ;)) na działkę do jakże lubiącego nasze towarzystwo kolegi rozavw-a :D . Dodam że ma być to spocik rodzinny także Panowie bierzemy żony, kochanki, przyjaciółki i inne zwierzątka które znajdziecie w kuchni i tam pomykamy na weekend. Wyjazd w sobotę a powrót niedziela. W planach zapewne wieczorny grill lub ognisko (podobno na posesji jest stodoła, którą trzeba szybko rozebrać. My połączymy przyjemne z pożytecznym i rozbierzemy ją szybciej niż szybko :rotfl:).

 

Także rezerwujemy sobie czas, bierzemy wolne od soboty do wtorku ;) i szykujemy wypad. Spanie w pasztetach lub namiocik, domku brak, ewentualnie stodoła.

 

Wszystko dodatkowo będzie dopisane w późniejszym czasie.

 

Wypowiadać się ludu roboczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to w kierunku Zabłudowia :689:

 

Każdy bierze ze sobą jakieś siedzisko ewentualnie jakiś turystyczny stolik, no i oczywiście własny koszyczek.

 

Oczywiście najpierw spotkamy się gdzieś w mieście i ruszamy wszyscy razem.

:gathering::564::509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności