Skocz do zawartości
niemniem

Spoty Podlasie

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nieważne kto i kiedy, jak ktoś chce być na bieżąco to można użyć opcji: "Subskrybuj ten wątek..." dzięki czemu dostaniecie maila z info o każdym poście w tym temacie w połączeniu ze skrzynką która jest spięta np. z telefonem daje informacje prawie że na bieżąco :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Panowie tutaj nie ma przymusu, że tylko opiekunowie organizują spoty. Wyznajemy prostą zasadę: "nudzisz się, łapiesz zmułę... nie czekaj na hasło opiekunów tylko zorganizuj szybki spot, na pewno ktoś przyjedzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na vw klub podlasie spotykamy się co tydzień w białej :) serdecznie zapraszam :) wczoraj Wojtek był z passaciarzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki Spot Spontan - 26.03.2017, parking Lidl-Shell-Kfc przy Nowowarszawskiej - godz. 17.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cisza, ktoś tam będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pare osob ma byc wiecej info fb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dostać jakis link do grupy na fb ?

 

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Andrzej zaproponował aby zorganizować spot (sam podobno niema takiego przebicia jak Ja i Marcin) pytanie do was czy są chętni jeśli tak to gdzie i kiedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na spocik jestem zawsze chętny, tyle że najbliższe 2 weekendy spędzam w Augustowie więc dysponuję tylko piątkiem wieczór. Ewentualnie początek czerwca, ale to z kolei dni Wasilkowa i fajny koncert Varius Manx. Z mojej strony najlepiej więc, żeby to był piątek bo soboty mam wyjęte a niedziele będą pod szyldem kaca :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w czerwcu dopiero mogę:) ale jestem chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbować utworzyć wydarzenie na fb :) Konkretna data, miejsce itd. Na grupie pasaciarze też jest kilka osób z Podlaskiego :) robiliśmy w marcu takie spontaniczne spotkanie to było kilka chętnych osób na większego spota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy spota niepassatów :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wszystkie marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z ostatnimi bardzo przykrymi okolicznościami proponuję spot w dniu jutrzejszym tj. 03.09.2017 r. o godz. 19.00. Miejsce spotkania - tam gdzie zwykle, czyli parking Shell/Lidl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5 roku bez postu niedługo ..

posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności