Skocz do zawartości
lukisio

Olsztyńska Policja

Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem wszystkie nieoznakowane "miśkowozy" powinny być różowe, seledynowe, lub w jakimś jaskrawym odcieniu żółtego. Gdyby taki radiowóz świecił sie jak psu jajca na wielkanoc to kazdy by zaczynał płakać ze śmiechu, na widok misiakopierdolotu, przez co by mu sie zawezało pole widzenia i napewno by zwolnił. A nie jakies tam Megane pokupowali i myślą, że jest fajnie. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Was nie rozumiem...

W jednym temacie się cieszycie, że policja dostała nowe auta, i teraz będzie lepiej pilnować debili na drodze ---> będzie bezpieczniej, a w drugim jedziecie po nich i cieszycie się jak jakiemuś ziomalowi udało się rozpierdzielić jeden z radiowozów.

Dla mnie to totalnie poj***

Ja osobiście (pewnie zbiorę za to baty) cieszę się, że policja jest coraz lepiej wyposażona. Nie dostałem jeszcze mandatu za prędkość, ale jak dostanę to będę miał nauczkę żeby przestrzegać przepisów.

"Bo od tego oni som, od tego som oni, od tego som"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Was nie rozumiem...

W jednym temacie się cieszycie, a w drugim jedziecie po nich i cieszycie się jak jakiemuś ziomalowi udało się rozpierdzielić jeden z radiowozów.

Dla mnie to totalnie poj***

 

"Bo od tego oni som, od tego som oni, od tego som"

 

 

Piszemy tu o informacjach które są niezbędne dla kierowców , którzy pokonują rocznie po naszych drogach setki tysięcy kilometrów .

Nasze państwo dba o zasoby skarbca w przeróżne sposoby ale wydatki nie są już takie przyjazne dla przeciętnego kierowcy między innymi inwestując miliony złotych w auta słupki do wkładania radarów i inne „suszarki” i nowinki techniczne do karania zuchwałych.

Płacę podatki i mandaty ale robię wszystko żeby się przed tym ustrzegać i nie jest mi do śmiechu kiedy muszę się poruszać bez normalnych dróg , ciągów komunikacyjnych ,autostrad obwodnic i innych fajnych rzeczy potrzebnych mi do wykonywania mojej pracy , nie jest mi do śmiechu kiedy wykonuję moją pracę a na szosach jest pełno szaleńców , pijaków , ćpunów , desperatów i innych potencjalnych morderców za kierownicami swoich lub nie aut , nie jest mi do śmiechu kiedy nie można się doprosić ze strony organów państwowych pomocy w zatrzymaniu pijanego kierowcy powodującego śmiertelne zagrożenie na drodze(20 kilometrów jechał od momentu pierwszego zgłoszenia i wjechał do miasta nikt nie pomógł w zatrzymaniu) i nie jest mi do śmiechu kiedy muszę uciekać na pobocze jak się ciężarówki wyprzedzają na „trzeciego' , nie jest mi do śmiechu kiedy za granicą odcinek 1000 kilometrów pokonuję w 8 godzin a w Polsce 450 km w 7godzin(zgodnie z przepisami).

 

Przykłady można mnożyć milionami ale nie zrozumie tego ten kto jeździ po naszych drogach kilka tysięcy kilometrów w roku to zbyt mało żeby zrozumieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumie tego ten kto jeździ po naszych drogach kilka tysięcy kilometrów w roku to zbyt mało żeby zrozumieć.

To by było na tyle z mojej dyskusji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na obwodnicy Elbląga kręciło się policyjne megane ale CB-kowcy szybko je zidentyfikowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na obwodnicy Elbląga kręciło się policyjne megane ale CB-kowcy szybko je zidentyfikowali :D

 

Przejeżdżasz prawie, że przez Elbląg i nawet na Specjalka nie zajedziesz :?::D

 

Megane pewnie srebrne i NO coś tam coś tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przejeżdżasz prawie, że przez Elbląg i nawet na Specjalka nie zajedziesz :?::D

Miałem komplet na pokładzie, dla wszystkich by nie starczyło :P

Jeżdżę często w tym kierunku, kiedyś zajadę na browarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączymy się w bólu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nad tym ubolewam, zwłaszcza, że często jeżdże e7 przynajmniej raz na dwa dni Gdańsk, Olsztyn :D. A teraz na 7 trzeba uważać a jest spokój ostatnio jak nigdy :D CB rulezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko tych ludzi co w szpitalu leżą.

 

No to już druga załatwiona pierwsza czarna poszła na drzewo - i to wszystko za nasze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zostały jeszcze 2 czarne na Olsztyńskich ulicach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oni często sami prowokują "przyklejając" się do ogona. Ojca tak chwycili. Nie pomogły tłumaczenia, że byli za blisko i miał poczucie dyskomfortu czując ich w d...

Jak byli za blisko mogl "trzepnac po hamulcach". Placi walacy w tylek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak byli za blisko mogl "trzepnac po hamulcach". Placi walacy w tylek.

 

Chyba niestety tak nie do końca. Jeśli udowodnią Ci, że ostrzejsze hamowanie było bez uzasadnionej przyczyny (a to ze względu na nagranie z wideorejestratora nie będzie trudne) to wtedy jesteś wspólwinny wypadku niestety. A takim lekkim przyhamowaniem to nie uda się tobie by Policja wjechała ci w d... A szkoda, by się nauczyli nie cwaniakowac... Tak na marginesie ja też jeżdzę często 7, między Gkinojeckiem a Olsztynem i ostatnio prawie za każdmy razem gdzieś na trasie stała taka nowa meganka i spisywali kogoś :/ Co gorsza: Jadę sobie ostanio 7-ką a tu na środku tej pięknej trasy poa obszaram zabudowanym (kto jeździ to wię, że jechac tam 90km./h to grzech i nikt nie jedzie) stanąlł sobie pajac cywilnym autem na poboczu i ci radar rozstawia... To są łajzy jedne. A jak wjechałem do Olsztynka tydzień temu to zaraz za górką stał sobie na poboczu jakis pojazd ale nie policja, to jadę tak 75-70 km/h a tu się zbliżam i patrzę, że to straż i za szybą postawili sobie radar :/ masz ci klops. Żeby jeszcze straż miejska co nic nie robią obiboki sobie kabzę napychała na kierowcach to już gruba przesada.

 

Reasumując dla mnie wszystkie te nowe furki mogą isc na żyletki i jeździc starymi polonezami może policja. (żeby chociaż oni na tych głupich ograniczeniach gdzie pisze na środku trasy 60 albo 70 km/h onie jeździli z taką prędkością, ale niestety jeżdżą jak wszyscy bo inaczej na takich durnych ograniczeniach się nie da jechac to bym zrozumiał, ale że sami jeżdża jak wszyscy ale jak tylko przekroczysz prędkośc o 10 km/h to już ci mandat wlepiają to dla nich :699: ) Jeśli zaś chodzi o "bezopieczną 8-kę " z kilkanastoma fotoradarami i plany by za kilka lat tak wyglądały wszystkie drogi krajowe to mam nadzieję, że jacyś wandale zamiast niszczyc samochody to niech chociaz zrobią coś pożytecznego i coś z tymi radarami zrobią :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Newsa :D

 

Ostatnio matulce w tyłek wjechał gościu AUDIcą 80 (to jeszcze nie ten news :P). A że ona robi swoje RENAULT Clio w serwisie (bo z OC sprawcy) to dzisiaj byliśmy aby rzeczoznawca wycenił szkodę. Akurat padał deszcz i musieliśmy autkiem wjechać na dział blacharsko lakierniczy :D. A w garażu sportowa meganka :D w dodatku policyjna o numerach NGO A526. Jeszcze tydzień będzie w serwisie więc jedną mniej macie na ulicach :P Z tego co mi powiedział mechanik to Jakiś dostawczy merceses wjechał policjantom w lewy bok przodu wymusił pierszeństwo. Odwołał sie i jeszcze raz został uznany sprawcą. I teraz meganka stoi w serwisie Renault w Olsztynie na ulicy lubelskiej :P:D (jupi :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymi megankami jeżdża i łapią w tvn turbo uwaga pirat :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NGO - to są tablice z Gołdapi a nie z Olsztyna :D "Osztyńskie" meganki mają takie numery:

- NO 25084 (czarna)

- NO 21165 (czarna)

- NO 21274 (srebrna)

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe te Meganki długo nie pociągną bo są uturbione a panowie niebiescy po "pościgu" nie chłodzą turbinki tylko od razu kluczyk do siebie i...olej zrobi swoje.

Tylko że za kupno nowej zapłacę z podatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NGO - to są tablice z Gołdapi a nie z Olsztyna :D "Osztyńskie" meganki mają takie numery:

- NO 25084 (czarna)

- NO 21165 (czarna)

- NO 21274 (srebrna)

 

:D

Co z tego że NGO to Gołdapskie numery? Koło Goleniowa czyli ZGL jeździ Vektra z numerami ZKL czyli Koszalińskimi. Nie ma się co sugerować tablicami. Proszę to jest

które gania po i w okolicach Szczecina i ma numery BI. Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gołdapii stacjonuje meganka na blachach NWE czyli ... Węgorzewo :D

Czyli jak widać tablice nie mają większego znaczenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności