Skocz do zawartości
klasycznymaster

ZMIENIARKA w podlokietnik czy schowek?help!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie. Mam takie pytanie, posiadam zmieniarkę sony na 6 cd z króciutką wtyczka zakończoną wtyczką mini iso. Posiadam Passata przedliftowego i szukam miejsca gdzie mógłbym ją zamieścić. Czy w przedliftowym passacie można ją umieścić w podłokietniku?? Czy tylko w bagażniku? Oraz czy ewentualnie można ją wsadzić w kosz do bagażnika??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie. Mam takie pytanie, posiadam zmieniarkę sony na 6 cd z króciutką wtyczka zakończoną wtyczką mini iso. Posiadam Passata przedliftowego i szukam miejsca gdzie mógłbym ją zamieścić. Czy w przedliftowym passacie można ją umieścić w podłokietniku?? Czy tylko w bagażniku? Oraz czy ewentualnie można ją wsadzić w kosz do bagażnika??????

 

pod radio możesz włożyć reszta nie za bardzo się nadaje pod tą dokładnie zmieniarkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to właśnie chodzi że nie chcę jej umieścić pod radiem bo nie mam na nią miejsca.... Chciałem ją umieścić w bagażniku albo w podłokietniku ale nie wiem czy tam wejdzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem ją umieścić w bagażniku albo w podłokietniku ale nie wiem czy tam wejdzie....

Kombi czy sedan :?:

W kombi powinno być miejsce w boczku bagażnika-ale tam musisz mieć odpowiedni uchwyt. Do sedana możesz zamocować zmieniarkę podszybiem, pod półką-tak, jak w SuperBach był wzmacniacz mocowany...

Mam taki uchwyt z SuperBa, ale w Wałbrzychu będę dopiero za ok. 3m-ce.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Krawcol82 jest to sedan. Wiem że mogę do niego włożyć z lewej strony do bagażnika stelaż i w nim umieścić zmieniarkę ale nie wiem czy jest odpowiednia wymiarami kieszeń w tym stelażu. Nie jset to ta duża zmieniarka tylko ta mała wyglądająca jak radio. Myślałem także żeby ją umieścić w bagażniku podwieszoną pod półkę lyb bez stelażą w boczek gdzie schowana jest apteczka.... A masz może zdjęcie jak to było montowane w superb?? I zdjęcie tego stelaża???

Edytowane przez Dziubasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W schowku ją podwieś i po temacie. :ok

 

Niestety w schowku się nie mieści... A nie chcę rozcinać schowka bo to jak dla mnie jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz może zdjęcie jak to było montowane w superb?? I zdjęcie tego stelaża???

Jak znajdę, to podeślę.

Najlepiej chyba będzie, żebyś umieścił zmieniarkę jak w oryginale:

http://www.ralphb.net/b5/firstaid_cdchanger.jpg

 

W tym ogłoszeniu masz kosz ze wzmacniaczem-może tak da się zmieniarkę podwiesić...

http://otomoto.pl/oferta/skoda-superb-wersja-limitowana-praha-okazja-ID4p0Yv2.html

Patrz na foto bagażnika, pod szybą po prawej stronie.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się w tym wątku bo własnego założyć nie mogę. Posiadam Passata B5 FL, z fabrycznym radiem:

 

radio.jpg

 

Chciałem zamontować zmieniarkę lub zwykły odtwarzacz CD VW w podłokietniku. Mam na myśli coś takiego:

 

http://allegro.pl/zmieniarka-czytnik-cd-vw-passat-b5-fl-i6120137205.html

 

W zupełności wystarczy mi na jedną płytę. Nie chce montować tego odtwarzacza w panelu gdzie mam klimę i radio, ponieważ dużo używam tego schowka. W schowku od strony pasażera również nie chcę wrzucać odtwarzacza bo mam go zawsze pełnego i zajętego. Pozostaje mi podłokietnik z którego de facto nie korzystam. I tu moje pytanie, bo na forum nie znalazłem żadnego tutoriala odnośnie montażu ani nic. Z tego co wiem spokojnie mogę go tam wrzucić, tylko muszę mieć pewność że będzie mógł działać w pozycji wertykalnej a nie horyzontalnej (wydaje mi się że ten co wrzuciłem z allegro spełnia norme). Moje pytanie:

 

- czy montaż jest problematyczny? Mam na myśli okablowanie, ponieważ jak wyjąłem wnętrze schowka wewnątrz nie widzę żadnych kabli w związku z czym będę musiał je pociągnąć w tunelu, a wiem że z radia kabelek jest za krótki

 

IMG_20160815_163003.jpg

 

- czy muszę zdejmować tunel?

- czy ktoś jest w stanie mi wrzucić jakiś link do poradnika jak to zrobić?

 

Myślałem żeby po prostu wyjąć radio z panelu i wrzucić jakiegoś pioneera czy coś, ale to wygląda po prostu paskudnie, niby funkcjonalne, no ale po prostu brzydkie. Chyba że jest to faktycznie najprostsze, dużo łatwiejsze od montażu zmieniarki/odtwarzacza w podłokietniku, to może się skuszę...

 

Dzieki z góry za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie pomóc...? Zmieniarka zakupiona i w weekend chciałem się wziąć do roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Chcę zamontować zmieniarkę do podłokietnika w moim Passacie 3BG. Wiem że do podłokietnika wchodzi zmieniarka 1din (moje radio to standardowe Gamma V)

Planuje zakupić zwykła zmieniarkę 6CD na allegro/olx z oznaczeniem:

3B7 035 110 (koszt między 50 a 60zł) z kostką ISO niebieską którą wepnę do Radia Gamma V

Nie znalazlem niestety żadnego tutoralia na forum ani nigdzie indziej w internecie na ten temat. Moje pytania:

1) Czy zwykła zmieniarka 6CD będzie mogła pracować w pionie?

2) Czy w prosty sposób poprowadzę kable z radia przez tunel koło gałki zmiany biegów do podłokietnika? 

3) Czy muszę wyjmować całą ramkę radia żeby poprowadzic kable tunelem?

4) Czy mogę kupić zmieniarkę z krótkim kablem, a następnie w zwykły sposób lutowaniem przedłużyć kable?

5) Jeżeli ktoś posiada tutorial do tego ,to poproszę

6) Jeżeli ktoś ma tutorial do demontażu tunelu środkowego, poproszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 - tak

2 - tak

3 - tak

4 - tak

5 - nie jest to zbyt skomplikowana operacja

6 - jest na forum uzyj funckji szukaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności