Skocz do zawartości
klasycznymaster

ZMIENIARKA w podlokietnik czy schowek?help!!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mam pytanie...mam passka b5 w comfortline z podlokietnikiem..

 

Jak zamontowac zmieniarke oryg (cd player 1DIN, cd changer 6cd 1DIN) zeby nie kupowac tej ramki co sie cenia ponad 200zl pod 2 din do navi..mam bete 5 i teraz chce cd podlaczyc...

 

jak sie montuje w podlokietnik ?czy moze lepiej w schowek wsadzic???nie mam na to wogole koncepcji....prosze o porade....

 

 

dzieki pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze sam to gdzies na forum widzialem, jest dobrze opisane jak zamontowac zmieniare w podlokietniku. Jak znajde to ci linka podesle.

 

A moze to bylo na innym forum:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmieniarkę o, której piszesz montuj w podłokietnik, musisz tylko zakupić rameczkę (coś koło 6pln) do radia 1 din.

w schowek bagażnika montuje się duże zmieniarki i do nich potrzebujesz specjalną (drogą) półkę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
w schowek bagażnika montuje się duże zmieniarki i do nich potrzebujesz specjalną (drogą) półkę.

Poza tym do bagaznika montuje sie zmieniarki, w ktorej sa umieszczone kasety na 6CD... A w podlokietniku montujesz identyczna zmieniarke, jak w konsoli centralnej, gdzie wkladasz pojedynczo plytki...

A krocej piszac-zmieniarka do bagaznika i do podlokietnika to dwie zupelnie rozne zmieniarki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo fajnie panowie..ale jak sie montuje w podlokietnik..jak to zrobic?moze ktos opisac montaz?jakies fotki moze?

 

z gory dzieki i pozdr

 

ma ktos foto zamontowanego czy jak to zrobic w podlokietniku?

 

aaa wlasnie ale ja mam podlokietnik ten z b5 nie b5fl......co teraz ?? tam tez sie da zamontowac cd changer 1 din???:(

 

// edytuj posty kolego, to już był czwarty z kolei, następnym razem ostrzeżenie

// kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje z b5. a tu masz fotkę tego w podłokietniku b5 fl: 1897750662dj0.th.jpg 1909546786lv7.th.jpg

Na tym drugim zdjęciu to jest odtwarzacz na 1cd

 

Pozdro

Matwiejko :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za foto..ale to b5fl...b5 ma inny podlokietnik...jak tam zamontowac?

 

a jak wogole gra oryginal cd changer 6cd do passka?

 

mam bete 5 i teraz zastanawiam sie czy wbijac sie w cd changer czy kupic jakiegos taniego pionka cd/mp3

 

wolalbym oryginal

 

oryginal cd changer gra zacnie czysto?nie ucina basu zglasniajac?

 

mialem kenwooda jakiego 4x50 i gral lepiej niz beta 5 tape/radio...

 

jak gra ta zmieniareczka ?warta jest ceny (ok 250-300zl) ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.... 1909546786lv7.th.jpg

Na tym drugim zdjęciu to jest odtwarzacz na 1cd ....

to nie jest odtwarzacz na 1cd - tylko DSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie montowania zmieniarki w B5FL właśnie chciałbym taką oryginalną zmieniarkę zamontować w podłokietniku jeśli ktoś się orientuje proszę o wytłumaczenie czy ta zmieniarka która jest przystosowana do montażu w podłokietnik jest mniejsza czy ma normalne wymiary 1 DIN ?? bo obawiam się że 1 DIN do podłokietnika (mówię o tej większej kieszeni w podłokietniku) moim zdaniem sie nie zmieści czy może jest jakaś specjalna wkładka do tego podłokietnika żeby ta zmieniarka pasowała jeśli ktoś wie coś na ten temat oriętuje się co trzeba zrobić prosze o odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ta zmieniarka która jest przystosowana do montażu w podłokietnik jest mniejsza czy ma normalne wymiary 1 DIN

 

ma normalne wymiary 1DIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
proszę o wytłumaczenie czy ta zmieniarka która jest przystosowana do montażu w podłokietnik jest mniejsza czy ma normalne wymiary 1 DIN ?? bo obawiam się że 1 DIN do podłokietnika (mówię o tej większej kieszeni w podłokietniku) moim zdaniem sie nie zmieści

Czy tam jest jakaś wkładka-tego nie wiem.

Ale na bank obie zmieniarki są takie same-mają rozmiar 1DIN. To jest ta sama zmieniarka-jedynie musisz z drugiej strony zmieniarki przekręcić przełącznik z ułożenia horyzontalnego na wertykalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówicie że to po prostu trzeba tam jakoś upchnąć i ewentualnie samemu ingerować w ten podłokietnik z ciężkimi narzędziami :P a nie znacie kogoś kto ma zamontowana zmieniarkę w podłokietnik w 3BG może by się pochwalił jak to zrobił był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z podlokietnika wyciagasz wkladke (schowek) i wkladasz cd/cdc zadnych ciezkich narzedzi nie trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za pomoc już wszystko wiem !

 

Pozdrawiam

Edytowane przez wiesiek6-63

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam wchodzi taki maly schowek (3B1 858 337 A), w niektorych paskach (np moim) schowek w podlokietniku sklada sie z dwoch osobnych szufladek

 

http://www.passatplus.de/umbauteile/armlehne/armlehne.htm

 

element 34

lub 32 + 33

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w Skodzie chyba taką półeczkę do schowka wkładaną i w to zamontowana zmieniarka 1DIN. Kurde przeszukuję ETKĘ w tę i wew tę i nie mogę nic znaleźć - może kto pomoże ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roozga mówisz o kieszeni?? coś jak do radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby znalazł to bym Ci pokazał o co kaman - wiem że coś się montuje w schowek i pasuje (bynajmniej w skodzie) i nie spoczne jak nie znajdę co to.

 

Bo mam zmieniarkę 1DIN, i dopiero co kupiłem podłokietnik (mam 3B) więc na razie zmieniarka jest w bagażniku - ale maks rzeźba, aż wstyd pokazywać jak zamontowałem.

 

Chce to w schowek schować, ale muszę znaleźć sposób - dlatego interesuje mnie to rozwiązanie ze schowkiem ( pewnie nie tylko mnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja mam metalową kieszeń w schowku i jak na moje oko w to dopiero powinna wejść zmieniarka(której nie mam), może o to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w schowku przed nogami pasażera?? Jak tak to dziabnij foto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności