Skocz do zawartości
fałwej

Zerwała się linka

Rekomendowane odpowiedzi

Zerwała mi się :646: linka podnoszenia szyby o nap. elektrycznym w drzwiach kierowcy. Czy da sie ją wymienić , czy trzeba wymieniać całą płytę? Miał ktoś coś podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, linka jest cala ale pekl mi ten bialy plastik, on chyba naciaga linke, mam nadzieje ze dokupie gdzies to bez calego kompletu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jesteś pewny, że linka? Cześciej rozpada się ten biały mechanizm klinowania szyby w podnośniku. Jeżeli rozpadł sie klin to wystarczy zmontować ponownie i skleić na poxipol lub inny klej. Rozbierałeś to i sprawdzałeś ?

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fałwej, pogadaj z MrWho , on to chyba ostatnio przerabial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kuczlaw za podpowiedź, zapytam. Co do pewności , ze to linka to mam 100% pewność , bo to pozwoliłem sobie rozebrać i stwierdziłem co w temacie. W ASO mają linkę wraz z prowadnicami za 500zł prawie. :625: Troszki to za drogo dla mnie bo juz w tym miesiącu wydałem 500zł za szybę i za pre pierdołek. :639:

:516:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm linki nie przerabiałem te plastiki i owszem :)

 

hha czym te plastiki skleić żeby sie trzymały ? Bo już mnie qrw... strzela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ten plastik skleilem kropelka :629: , ale kaszana ostatnio patrzalem i juz jest pekniety, szukam tego plastiku ale slabo mi to idzie....moze cos macie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Najlepiej Poxipolem bezbarwnym lub jakimś innym klejem epoksydowym gdyż to tworzywo jest na tyle specyficzne, że dobrze łapie się tylko z klejami 2-składnikowymi.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hha qrde ostatnio kupiłem jakiś ponoć superandzki klej 2 składnikowy... ponoć poxipol bierze że hoho :) I co :( Po 3h.. mogłem złuszczyć z tego plastiku... ( nie wzioł go ) Ten plastik jest jakiś chory :( ( klej w takich 2 tubach.. chyba technicoll ale dokładnie nie pamitam )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Czasami są takie tworzywa, że nic nie chce się go utrzymać. Czarami warto lekko przytrzeć papierkiem.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość W521

Nie wiem czy dobrze myśle ale na allegro można dostać "zestaw naprawczy podnośnika szyb" do passata B5... takie 2 białe plastikowe kostki za 99 zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności