Skocz do zawartości
Sedris

Zmiany cen paliw, gdzie ile i jak?

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie w mieście ON 4,89zł/1l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niedawno tankowałem i ON na BP po 4.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuwa ja pieole masakra :( aż się płakać chce ropa 5,02 Katy wr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,43€ - az sie pisac nie chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pb - 5.09

LPG - 2.49

Stacja w Chojnicach PKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tankowałem ON w Łodzi a że duża konkurencja to na Neste24 na Piłsudskiego po 4,86 jada dalej w Realu na niby statoilu ON po 4.83 a wjechałem do wypizdowa Tomaszowa i ON na Orlenie po 5,15 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ON 4,89 schell Orlen BP-Olesno dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji ze siedze akurat w pracy napisze jakie ceny na dzien dzisiejszy ma Rafineria Gd(Lotos)

 

Pb95 5.05

Pb98 5.25

ON 4.99

OND 5.15

LPG 2.65

 

I ciagle bedzie roslo... nie oszukujmy sie ... mimo zamieszek w Lubii, nie ma jeszcze sezonu wakacyjnego ... a wtedy ceny tez ostro ida w gore.

 

:taksobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orlen Nowy Sącz:

PB 95 - 4,99zł

PB 98 (Verva chyba) - 5,19zł

LPG - 2,57zł

ON Ekodiesel - 4,95zł

ON Verva - 5,09zł

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno jest pewne, przy obecnym braku różnicy pomiędzy cenami pb i on, moje następne autko na bank będzie na pb, diesel się już chyba wcale nie kalkuluje, mówię również o kosztach eksploatacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałes już jakieś koszta ponadprzeciętne związane z obsługa diesla patryk? w sensie takie, których w benzynie byś nie miał? pytam z ciekawości.

Ja może i sam bym kupił benzyne ale niestety ceny samochodów na pb audi/vw są porównywalne do cen sam. z silnikiem diesla, więc podwyższonego spalania nie rekompensuje mi kompletnie niższa cena za benzyniaka, gdyż wcale ona niższa nie jest na czas obecny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przemyśl stacja BP. 95-5,02zł On - 5,02 Lpg - 2,65zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A miałes już jakieś koszta ponadprzeciętne związane z obsługa diesla patryk? w sensie takie, których w benzynie byś nie miał? pytam z ciekawości.

Ja może i sam bym kupił benzyne ale niestety ceny samochodów na pb audi/vw są porównywalne do cen sam. z silnikiem diesla, więc podwyższonego spalania nie rekompensuje mi kompletnie niższa cena za benzyniaka, gdyż wcale ona niższa nie jest na czas obecny.

wiesz co, może mam pecha, ale praktycznie wiekszośc wad które są opisywane w warsztacie b5 na forum, są również u mnie w aucie i co chwile muszę cos robic, koszty nie sa takie jak np naprawy b6, ale autu również daleko do b6. poza tym jedni twierdzą ze afn to świetny silnik, dobrze sobie radzi i podobno jest cichy, jak dla mnie jest głośny i słaby, i nienawidzę tego klekotu:/ i tu akurat mam porównanie z innymi afn także nie tylko na podstawie mojego egzemplarza mówie, poprostu diesel jak dla mnie miał byc oszczędnością, przez co zrezygnowałem z "cichości:D" benzynki. Podoba mi się praca nowoczesnych diesli, no moze nie podoba a poprostu mi nie przeszkadza, ale na takiego mnie nie stac, a diesel w zakupie też jest droższy od benzynki,(przynajmniej jak ja kupowałem to była różnica jakieś 2-3 tys) no nic może źle trafiłem, czas pokaże jak zmienie kiedyś auto na nowsze.

Edytowane przez pat_333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pech jest jedną stroną medalu,użytkowanie pojazdu oraz jego wiek drugą.Ja z AFN-em od dwóch lat nie mam żadnych problemów(elementy eksploatacyjne problemem przecież nie są).Shell Kurów VP Diesel 5,25:zeco,natomiast Statoil Puławy Diesel Gold 5,05.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, może mam pecha, ale praktycznie wiekszośc wad które są opisywane w warsztacie b5 na forum, są również u mnie w aucie
już mały ot. ale może to dlatego, że masz b5 z początku produkcji, dlatego masz wszystkie choroby wieku dziecięcego...

 

A teraz do rzeczy :)

Wczoraj zatankowałem ON w DG na stacji Lukoil za 4,95, zbojkotowałem BP i SHELLA, walic ich punkty, jest kryzys i mam w doopie, chociaż po prawdzie narzeczona zamieniła niedawno punkty z BP na 2 komplety dobrych markowych kompletów sztućców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelenia Góra, Orlen ON 5,09zł, ON Verva 5,29zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Kęsowo

PB 4.98

On 4.88

LPG 2.49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Bliskiej PN - 5.08 a ON - 4.99.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadowice Stat oil 5.09 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności