Skocz do zawartości
Gość Sokol

Oklejanie czy Malowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie zastanawia poza kosztami jeszcze jeden element. W dowodzie autko ma wpisany kolor biały, więc przy kontroli przez polucjanta okazuje się, że dowód zostaje zatrzymany, albo ściągamy folię? trochę to by była bieda... pewnie dlatego większość ludzi okleja czarny błysk na czarny błysk ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oklejenie auta nie powoduje zabranie dowodu rej, możesz mieść oklejone auto jak chcesz słuzy ci to naprzykład do celów reklamowych, zobacz na auta reklamowe które są oklejanie po całości tak jak naprzykład DHL te samochdowy w 50% są oklejane po całości na kolor zółty.

 

Korozja przed oklejaniem musi być usunięta, gdyż nie dam ci gwarabncji na ten element.

 

---------- Post added at 10:32 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

 

co do kosztu to może na PW żeby mnie o reklame tu nie posądzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dowodzie autko ma wpisany kolor biały
Gdzie? :)
co do kosztu to może na PW żeby mnie o reklame tu nie posądzili.
Dawaj, podaj widełki jakieś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

asedas w starych dowodach to faktycznie była wpisywana barwa nadwozia ale od ładnych paru lat już tego nie ma więc możesz sobie zmieniać kolor nawet co tydzień ;)

Korozja przed oklejaniem musi być usunięta, gdyż nie dam ci gwarancji na ten element.
Ormowiec chyba miał na mysli czy nic nowego się tam nie rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech cena tajemnicą nie bedzie, chłopaki jadąc na grupowe mapowanie ceny podają, więc i ty bez przeszkód możesz podać przykładową cenę oklejenia paska po lifcie w kombiaku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla kolegów z forum oklejenie paska ok 3,5 tyś wyjdzie ;(. 100% powierzchni

 

jeśli FV to plus 23%

 

---------- Post added at 17:07 ---------- Previous post was at 17:06 ----------

 

nie chodzi mi o tajemnice jestem u was nowy i nie chce żeby kto ktoś źle odebrał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wychodzi porównywalnie jak porządne lakierowanie. Z tym że efekt 100% odwracalny i ciekawszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówisz koszty są jak malowanie całego auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oklejał już auto może ? jak to się ma w praktyce ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oklejałem w poprzednim aucie tylko dach na czarno.Koszt robocizny w porządnej firmie wacha się w granicach 4-5 tys.,za całe autko.

Edytowane przez wicher73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja okleiłem dach i lustra. Dach wyszedł bardzo fajnie, wszystko wpuszczone pod uszczelkę i nie widać w ogóle że to klejone. Lusterek jednak nie polecam oklejać, bo koszta takie same jak malowanie, a oklejone nie wyglądają na tyle dobrze aby się w to bawić. Z oklejaniem jest masakra jeśli chodzi o robotę, niestety trzeba dać łączenia które są trochę widoczne i gdzieniegdzie folia się źle ułożyła. Ja doszedłem do wniosku, że lustra to nie dach, i można je malować do woli ;)

 

Jak coś to w moim temacie jest jedno zdjęcie, które pokazuje dosyć fajnie efekt oklejania. Dach wygląda jak panoramiczny po oklejeniu w czarny połysk.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic poszło jednak do malowania :) w szczecinie oklejenie całego auta około 3k !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawcioz

Panowie jak interesuje was temat oklejenia to moge podać namiar na kumpla który takie rzeczy ogarnia od lat. Ma cały asortyment w jakości folii jak i rodzajach (mat, bezbarwny, metalic, biały i czarny karbon itp). Oklejał mi 3 lata temu na czarno :) jak coś to: 513-785-300 a email [email protected] (nie jestem pewien czy aktualny) A cena? jakieś 20-50% taniej niż cena rynkowa. 3tys na pewno nie przekroczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś oklejał już auto może ? jak to się ma w praktyce ?

Ja oklejalem juz parę aut

Zeby bardzo dobrze okleic trzeba idealnie przygotować auto pod folię

Jest tez wiele inych czynników,ale dlugo bym pisał

Wiecej informacji

Profesjonalne oklejanie pojazdów

http://www.autocolorshift.pl

https://www.facebook.com/pages/Auto-Color-Shift/105574726266787

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności