Skocz do zawartości
Gość Sokol

Oklejanie czy Malowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sokol

Na ulicach jest coraz więcej PASSATÓW ... niebieskie ... srebrne ..czerwone itp... Mają zmieniony gril , przyciemnione szyby.. brewki itp .. lecz nie widziałem bynajmniej żadnego Passata (w moich okolicach) z fajną grafiką na lakierze. Pytanie ... czy oszpeca to auto?? brzydko wygląda ?? Wiadomo są gusta i guściki i o tym sie nie dyskutuje:) Mi np. sie podoba:

 

http://moto.allegro.pl/item333046995_tuning_naklejki_na_samochodu_200cm_x_50cm_2szt.html

 

 

Jak autko jest tak ozdobione. Pytanie do was czy spotkaliście się z Oklejaniem tak auta i jak to sie spisuje jeżeli chodzi o warunki pogodowe i czas.

 

Drugą opcją oczywiście jeżeli ka ktoś $$ to jest malowanie artystyczne auta

 

http://www.r-brush.pl/aerograf_lakiernictwo_2.html

 

Co wy sądzicie o czymś takim:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że co jak co ale do passatów to zupełnie nie pasuje... Idealnie pasuje do tego jak na fotkach z Twojego linku - kadetów itp ;) (nie urażając właścicieli kadetów!)

 

Passatowi nie przystoi i jeśli Twoje auto nie jest demo-carem jakiegoś projektu to.... IMHO pomyłka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Naklejanie zupelnie odpada :dobani:

Aerograf... Widzialem kiedys pomalowana Carisme i Corvette... Ten drugi dobrze z malunkiem wygladal, ten pierwszy juz nie... Jak napisal jedrus "Passatowi nie przystoi"... Nie oszpecaj auta :D Bo dorwe Twoje auto i zamieszcze foto w temacie "Dziwolagi na naszych drogach" :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol
Naklejanie zupelnie odpada :dobani:

Aerograf... Widzialem kiedys pomalowana Carisme i Corvette... Ten drugi dobrze z malunkiem wygladal, ten pierwszy juz nie... Jak napisal jedrus "Passatowi nie przystoi"... Nie oszpecaj auta :D Bo dorwe Twoje auto i zamieszcze foto w temacie "Dziwolagi na naszych drogach" :evil:

 

hehe ja ci dam Dziwoląga zaraz ;) Nie no po prostu nudzi mnie to ze co drugi Passat ma w ch*** chromu... zmieniony gril i światła.. Podoba mi się to (poza tym chromem.. bo u mnie to odpada bo Passek jest srebrny jakoś by się to zlewało) chciałem usłyszeć wasze opinie na temat mojego pomysłu na razie. Bo nie pisze, że będę to robił chodź mi się to podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakieś naklejki to stanowczo odpadają. Passat to nie jest jakiś japoński driftowóz... ale jakiś dobrany, ładny, stylowy, gustowny areograf to dlaczego by nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakieś naklejki to stanowczo odpadają. Passat to nie jest jakiś japoński driftowóz... ale jakiś dobrany, ładny, stylowy, gustowny areograf to dlaczego by nie :)

dobrze powiedziane takie wzory czy to naklejka czy to areograf pasuja do japonczykow a pasek? czy ja wiem jak dla mnie to raczej nie. pozdroo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol
dobrze powiedziane takie wzory czy to naklejka czy to areograf pasuja do japonczykow a pasek? czy ja wiem jak dla mnie to raczej nie. pozdroo

 

Nie mowie akurat, że takie jak pokazałem na stronie bo wyobraźnia ludzka nie zna granic ale nie powiem taki Passat BARDZO mi się podoba zrobiony

 

http://www.passat3b.de/galerie2/zoom_hor.php?url=member_pics/18017/11779_0670_b.jpg&text=VW%20Passat%203B%20Limousine%20von%20Passatstyler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość baca

nie podobalby Ci sie jakby nie stał na tych kołach:)

zastanów się wiec co w nim naprawde jest takiego ladnego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol
nie podobalby Ci sie jakby nie stał na tych kołach:)

zastanów się wiec co w nim naprawde jest takiego ladnego :-)

 

Tak jak mowie to jest i wyłącznie moja opinia .. a to autko oprócz felg jest świetne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marqomark

moim zdaniem naklejki odpadaja napewno, ale jakas grafa czemu nie. tylko, ze do tego musisz miec "odpicowane autko".tzn jakies zajeb...te alusy, obnizony, jakis fajny lakier oczywiscie(najlepiej aby niebyl to jakis jeden odcien), gadzety typu swiatla tyl i przod, grill moze, zaszpachlowana tylnia klapa itp itd. oczywiscie aby poszedl za tym rowniez jakich tuning silniczka. tak aby to auto mialo wyglad i wtedy mozna dawac jakas grafe. bo bez tego to bedzie tylko wiejski tuning.

taka jest moja opinia. wszystko co zmieniasz w aucie sklada sie na jego wyglad a nie tylko alufelgi, ktore przyciagaja uwage (tak jak napisal jeden z forumowiczow). glupia wycieraczka czy obnizone zawieszenie przyciaga uwage jezeli jest zrobione z glowa.

 

jednym slowem do passat wygladajace jak pospolity passat nie wkleja sie takich badziewi :confused:

taka jest moja opinia :P

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będe bronił areografu i powiem że jeśli dobrany do auta to może wygladac świetnie. Ja jako fan mangi i anime myśle że znalazłbym jakąś fajna grafike na maske dla siebie. Tylko skąd wiziąść biedny student ma wziąść na to $$$ jeśli oszczedza się na czym się da żeby było za co zatankować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie wkleic skoro juz o tym mowa, bo u mnie na dysku sie tylko marnuje :)

 

17os3.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sokol

OOoo dokładnie i o takim czymś jak Peter87 wrzucił mowie .... taki malunek osobiście mi się nie podoba :| ale na Srebrnym Passaciku też by można było coś finezyjnego strzelić. Ale to zobaczymy jak będzie finansowo u mnie wyglądać :)

 

Szkoda tylko. że tyle nas na tym forum a straszenie mało Passatomaniakow się na ten temat wypowiada..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie

78092002sq0.th.jpg 16kx7.th.jpg 19mo1.th.jpg

 

Passat B3 to jednak cos nie wyszedl ale o reszcie jakby nie patrzec, to nie mozna powidziec ze wiocha czy lipa, bo kasy i wysilku tu wlozone jest duzo, to taka zabawa dla odwaznych co lubia szokowac :) a ze Passat to powazny samochod to inna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Sorry ale moim zdaniem jesli nie masz sportowego auta odwalonego totalnie w stylu szybcy i wsciekli to jedyne co te naklejki zrobia to WIOCHE!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie , iz jak ktoś się uprze to NIE NAKLEJKA :mad: , tylko jak już to areograf:) i wtedy będzie cacy-glancy;) , oraz o pare pln-ów lżejszy:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wojz1
moim zdaniem naklejki odpadaja napewno, ale jakas grafa czemu nie. tylko, ze do tego musisz miec "odpicowane autko".tzn jakies zajeb...te alusy, obnizony, jakis fajny lakier oczywiscie(najlepiej aby niebyl to jakis jeden odcien), gadzety typu swiatla tyl i przod, grill moze, zaszpachlowana tylnia klapa itp itd. oczywiscie aby poszedl za tym rowniez jakich tuning silniczka. tak aby to auto mialo wyglad i wtedy mozna dawac jakas grafe. bo bez tego to bedzie tylko wiejski tuning.

 

To fakt jeśli wcześniej nie zrobisz kilku zabiegów które kolega wymienił to będzie lipa... Bo lepszy wilk w owczej skórze niż piękna a żłówica o słabiutki serduszku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat to auto dla ludzi poważnych, jakiekolwiek naklejki moim zdaniem to już wiocha. Ja jestem za tym by to byl naturalny fajny clasic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mad_Mac

Hehe jedyny ktory mi sie podoba to ten V8 AMG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności