Skocz do zawartości
Gość xeikon

podłokietnik fabryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam nawiewów na tył mam goły tunel z przodu jest na 2 kubki miejsce a na tyle taka ala kieszonka, myśle że cos da sie zrobić ale nie chce ryzykowac z kupnem podlokietnika, chce miec pewnosc ze bedzie pasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak niby mamy to ocenić....?!?

 

nie będę nawet komentował twojej wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nawiewów na tył mam goły tunel z przodu jest na 2 kubki miejsce a na tyle taka ala kieszonka, myśle że cos da sie zrobić ale nie chce ryzykowac z kupnem podlokietnika, chce miec pewnosc ze bedzie pasowac

 

Niczym nie ryzykujesz, będzie pasować. Podłokietnik jest dokręcany do tunelu dwiema śrubami. Żeby dział nawiew na tył trzeba dokupić elementy z tego posta

http://forum.vw-passat.pl/threads/23825-pod%C5%82okietnik-fabryczny?p=2092881&viewfull=1#post2092881.

Edytowane przez mkpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napewno nie jest do zadnej wersji EU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisałem to nie z wersji EU wiec logicznie ze USA, zobacz sobie jakie wnetrze ma B7 USA to bedziesz widział co trzeba wymienic aby to założyć.

krótko, cały środek, deche, tunel, boczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem ze odgrzewam kotleta ale mam kilka pytan. Wczoraj montowalem podlokietnik i mam u siebie klime manualna. Po zlozeniu wszystkiego nie dziala mi ogrzewanie. Czy na cieplo czy na zimno i tak leci zimne powietrze. Mozliwe ze uszkodzilem panel? I drugie pytanie kupilem nowy tunel z podlokietnikiem i te listwy maskujace na dole nie pasuja do nowego tunelu czy musze szukac innych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na cieplo czy na zimno i tak leci zimne powietrze. Mozliwe ze uszkodzilem panel?
Prędzej, źle albo wcale nie podpiąłeś wtyczki z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oki a czemu te listwy na dole nie pasuja do tego drugiego tunelu? Musze jeszcze raz go zdjac i przerzucic podlokietnik i rolete do starego tunelu aby te listwy pasowaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć fotki starego i nowego i tych osłon, boś mi się wierzyć nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pasują osłony dolne lewa i prawa bo tunel masz od anglika ! !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli zostaje mi tylko przerzucic podlokietnik i roletke do starego tunelu?

 

A teraz jeszcze z innej beczki, czy za panelem klimy mam manualna do pokretla regulacji temp idzie linka? bo zlozylem wszystko i nie dziala mi ogrzewanie i nie pamietam czy byla linka moze spadla i jej nie zalozylem

Edytowane przez martinek09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak dopasować podłokietnik do Trendline ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje bez dopasowywania jak auto nie jest przekoszone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś się orientuje,gdzie dokładnie są rozmieszczone śrubki trzymające tunel środkowy? Bo potrzebuję go zdemontować, i wydaje mi się ,że wszystkie śrubki odkręciłem,a coś mi go  gdzieś jeszcze trzyma,tylko nie wiem gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam podłokietnika a miejsce na napoje sa nie koło siebie tylko w rzędzie  - czy będzie pasował tunel środkowy ( oczywiście z podłokietnikiem ) tyle ze miejsce na napoje będzie zamykane i będą koło siebie. Mam tez climatronic

na co zwrócić uwagę przy kupnie tunelu z podłokietnikiem ??

z góry dziękuje za pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności