Skocz do zawartości
Gość xeikon

sterowanie lusterek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xeikon

Witam.

Mam paska b6 od ponad roku,ale ostatnio zauważyłem że sterowanie lusterek mam synchroniczne.Nie wiem,czy przy ostatniej wizycie w ASO, kiedy kasowali mi kontrolkę od air backów, nie zmieniono w menu tego sterowania.Dał bym sobie palec uciać,że lusterka sterowały się każde z osobna.Teraz,gdy steruję lewym,prawe również jest sterowane.Gdy lewe się odchyla,równocześnie odchyla się prawe.Natomiast gdy steruję prawym,lewe jest w spoczynku.

W zasadziemi to nie wadzi,ale jestem peny tego,że dawniej sterowały się osobno.Lewe sustawiałem pierwsze a prawe dopiero po przekręceniu joysticka w miejsce R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Przy ustawieniu joya na lewe lusterko rowniez regulujesz prawe. Tak jest na bank w B5, takze w B6 tez tak powinno byc. Moze wczesniej tego nie zauwazyles :) Ale nie martw sie, bo jest wszystko OK :) Ja tez zauwazylem to po pol roku dopiero ;)

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To można ustawić w kompie (sterowanie synchroniczne lub indywidualne)!

Jeśli masz MFD+ to po prostu poszukaj właściwej pozycji w menu (jest to opisane również w instrukcji).

Jeśli nie masz tego na displayu, to w ASO zrobią to na pewno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez tak mam niestety mam zwyklego mfd i nie moge tego sam zrobic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem u siebie i w MFD+ musisz wejść w Convenience Mode a tam w Mirror Adjustment i do wyboru jest Individual lub Both.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xeikon

Dziękuję za info.Zostanę przy synchronicznym ustawieniu,bo tak wygodniej reg.lusterka.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wlasnie szukalem odpowiedzi na to pytanie tez mi sie wydawalo ze jak mam na L to ustawia sie tylko lewe a tu od wczoraj zauwazylem ze prawe tez :D ,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat, ostatnio stojac w korku bawilem się MFA+ i tam jest taka opcja ze można sobie ustawić ze lusterka mają się przestawic w dół gdy włączam wsteczny. 3 tygodnie temu zmieniłem parking i tam parkowanie odbywa się tak ze muszę się posiłkowac obniżeniem conajmnije jednego lusterka tak aby widzieć krawężnik. Zastanawia mnie ta funkcja. czy ktoś z niej korzysta i czy udało mu sie ustawić tą opcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marekbialek - do tej funkcj potrzeba jeszcze fotela kierowcy z pamięcią."MFA+ i tam jest taka opcja ze można sobie ustawić ze lusterka mają się przestawic w dół gdy włączam wsteczny"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki klopot, urwało sie pokretlo od regulacji lusterek passat b7. Jak sie dobrac do tego panelu, trzeba zdjąć caly boczek?

Jesli gdzies jest instrukcja to prosze o link, nie mogę znalesc odpowoedniego wątku. bd9c772d6dc555b32ede64d1ea9acfda.jpg2a964d689c086767238c364025412a4f.jpg

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pociągnąć od przodu do gory.

 

c07f400184a0955d3bff9774dfa1ccbf.jpg67a42eed64ae5efb8fbd0b9d16b3607a.jpg6ba941acd12718cd265a54075b3e00aa.jpg

 

Wysłane z mojego E6853 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności