Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się podjechać ale pracuje oficjalnie do 21 także chyba was już nie bedzie!

Cały czas stawiam na sobotę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie z Łodzi i okolic.

 

Ja rozumiem że nie każdemu będzie pasował termin który ktoś z nas lub was zaproponuje. Jedni pracują drudzy w sobotę odpoczywają z rodzinami lub w inny sposób. Ale z tego co widze do tej chwili to jak narazie są tylko trzy osoby pewne i to z poza Łodzi. Bardzo proszę was łodziaków o potwierdzenie pewne czy będziecie mogli czy nie, bo jesli nie to nie ma sensu jechac do was do Łodzi.

 

Czy na taki duży rejon jest szansa spotkać się przynajmniej raz. Z tego co widze to nasze zorganizowanie się w grupę choćby 6 aut jest małoprawdopodobne.

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi zapraszamy na zlot do Starachowic nas dwa razy prosic nei trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Przemek ja rozumiem i nikogo nie mam zamiaru obwiniac, z tego co wiem to jumbo69 tez napewno nie bedzie bo z nim rozmawialem.

W takim razie co robiy Panowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nas do Starachowic zapraszają :614: ..... TO W DROGĘ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 95% będę jutro w łodzi u Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja byłem na malym spotkanku z Wikim i Kuczlawem pogadaliśmy sobie w sprawie wyjazdu na Spocik Łódzki i nie tylko i jak zapie.... do domku to mi sie psina napatoczyla i chciał nie chcial niewychamowałem i go lekko poturbowałem. Mowie lekko bo sie zebrał i se gdzieś pobiegł. A mi została połamana kratka pod zderzakiem. :639: .

 

Co do Spotu Łódzkiego to jesli do juta nie będzie nas przynajmniej 6 to ja nie widze sensu wyjazdu ze swojej strony.

 

Ja jestem Gotowy na jutro ale warunek znacie.

 

Pozdrówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorki za marudzenie

jak poczekacie na mnie jutro do 21-10 to przyjade

Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A Ja byłem na malym spotkanku z Wikim i Kuczlawem pogadaliśmy sobie w sprawie wyjazdu na Spocik Łódzki i nie tylko i jak zapie.... do domku to mi sie psina napatoczyla i chciał nie chcial niewychamowałem i go lekko poturbowałem. Mowie lekko bo sie zebrał i se gdzieś pobiegł. A mi została połamana kratka pod zderzakiem. :639: .

 

Co do Spotu Łódzkiego to jesli do juta nie będzie nas przynajmniej 6 to ja nie widze sensu wyjazdu ze swojej strony.

 

Ja jestem Gotowy na jutro ale warunek znacie.

 

Pozdrówka

 

Dardi badz twardy :D a ja tak na marginesie zapraszam - po raz kolejny :P - na spocik do nas do starachowic... bedzie grill i kielbaski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barbi, ma rację - jeżeli nie zbiorą sie przynajmniej 3 osoby z Łodzi to nie ma sensu wypad naszej trójki (ja, Barbi, kuczlaw) 50 km lub w przypadku Barbi, 80 km do Łodzi.

 

Nie pozostanie nam nic innego jak tylko znów - ZONK !!! - odłożyć spot w Łodzi i prawdopodobnie dołączyć do Grupy Świętokrzyskiej.

 

SZKODA :647:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - trudno sie mówi. Może kiedyś damy radę się spotkać w łódzkim gronie - jak na razie musimy skorzystać z gościnności innych grup.

 

Ja odpuszczam sobie Łódź tym razem i wybieram się na spocik świętokrzyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra - trudno sie mówi. Może kiedyś damy radę się spotkać w łódzkim gronie - jak na razie musimy skorzystać z gościnności innych grup.

 

Ja odpuszczam sobie Łódź tym razem i wybieram się na spocik świętokrzyski.

 

Witamy w naszych skromnych progach - Grupa Świetokrzyska :D :622:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio powiedzieć że chyba nie pojade do "Sabatowców" z pod Łysej Góry. Wiki wie dlaczegi i chyba mnie zrozumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i LIPA !

 

Wycieczkę do Starachowic też niestety trzeba odłożyć :625: - ehhh - a wszystko przez te upały :614:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co jest? Dardiego rozumiem ale nie mowcie ze i wy zapomnieliscie o jakiejs imprezie rodzinnej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wielka ale też dzisiaj odpadłem. Mam kilka zaległych spraw rodzinnych :626:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie dajmy sobie troszkę czasu i kilka następnych szans :641:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Juz niebawem nowy tydzien sie zaczyna wiec moze już teraz ustalimy jakiś termin naszego spotu tak aby każdy z na mógł się do niego dostosować.

 

Co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pzyszłym tygodniu pracuję od rana także czekam na propozycje!

Postaram się przyjechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZWARTEK 13-07-2006R GODZ 19-00 PRZED M1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności