Skocz do zawartości
jumbol69

Spot Grupy Łódź i wszystkich chętnych

Rekomendowane odpowiedzi

:provw:Witam wszystkich forumowiczów z Łodzi i okolic oraz nie tylko

:provw: !!!

 

 

 

Serdecznie zapraszam wszystkich na comiesięczny spot, który zawsze odbywa się w drugi piątek miesiąca.

Jest to ustalony dzień przez forumowiczów naszej grupy.

 

W TYM WATKU zawsze ostatni post poświęcony jest wszystkim informacją dotyczącym miejsca, godziny i liczby osób jakie się deklarują na spotkanie. tu tez dowiesz się o miejscach i spotach, gdzie bawiliśmy się wcześniej.

 

W TYM WATKU jest debata na temat propozycji i miejsc naszych spotkań i dzielimy się tam opiniami i wspomnieniami z poprzednich spotkań.

 

jeśli chcesz się dowiedzieć o jakiś duperelach, nie związanych ze spotem, lub dotyczy spota ale unikamy zaśmiecania tamtego tematu dziwnymi pytaniami, napisz W TYM WATKU

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania możesz napisać do opiekuna gr. łódzkiej Kusiek

 

dodatkowe informacje:

1. 25 kanał CB to nasz regionalny kanał, na spoty.

2.

 

Pozdrawiam wszystkich nowych forumowiczów i serdecznie zapraszam do naszej grupy, w której zawsze panuje ciepła rodzinna atmosfera.

 

 

Kusiek

:vw:

Edytowane przez Kusiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za godzinkę minie druga doba od mojej propozycji i aż nie mogę uwierzyć że nie ma chętnych na spot userów z Łodzi i okolic :609:

Więcej odwagi :641:

Chyba będzie nam milej jak na forum inni zobaczą foty naszych wspaniałych pojazdów i oczywiście nas samych :611:

Czekam zniecierpliwiony i gorąco POZDRAWIAM !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bardzo chetnie bo bede w polsce od 10.06 do 17.06 wiec moze 15.06 bo jest swieto.

niestety ja moge tylko w tym terminie i bardzo chetnie bym sie spotkal z forumowiczami z lodz,okolic i nie tylko.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbol69, tez jestem za tylko cos malo tu ludzi z lodzkiego :609:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

Już myślałem że jestem osamotniony ale coś drgnęło poczekamy jeszcze kilka dni może tak chociaż do 10 osób jeszcze jedna osoba będzie na pewno czyli byłaby nas czwórka - tylko jeszcze proszę o opinie odnośnie miejsca spotkania i oczywiście terminu :611:

Serdecznie pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo chętnie bym sie do was dołączył ale mam propozycję abyście Wy "łodziacy" wyszli troszkę z miasta i spotkajmy się np. nad Zalewem Sulejowskim gdzieś w okolicach Borek Tresty lub Smardzewic. Bo jednak Wy w Łodzi jesteście na miejscu a my z poza Łodzi musimu troszke naginac. Ja myśle że trzech by nas się znalazło z okolic Opoczno-Tomaszów abyśmy do Spotu dołączyli ...Kuczlaw mysle również o tobie:)

 

 

Co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moją osobą nie ma najmniejszego problemu jestem otwarty na propozycję i jak napisałem miejsca spotów to tylko moja propozycja czekamy na opinie innych, pracuję w systemie zmianowym i w razie potrzeby zamienię szychtę z którymś ze zmienników.

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbol69 ciesze sie ze jestes za jesli inni też by tak myśleli wiec prponuje ustalic termin i jeszcze przed zlotem sie spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tez jestem ZA spotem a najlepiej jak napisal dardi gdzies nad zalewem...... :611:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anioł1988 - wszystko ok! tylko kuczlaw i Dardi do Rossoszycy mają kawałek drogi i trzeba pomyśleć nad miejscem bardziej neutralnym żeby był wilk syty i owca cała.

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam co do mojej osoby nie musi - ale najlepiej w miejscu gdzie byłoby nas dużo

 

a jeszcze takie małe przysłowie " jeszcze się taki nie urodził co każdemu dogodził"

 

dlatego musimy wspólnymi siłami wybrać najlepsze miejsce

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jumbol69, Jakie miejsce proponujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja popieram propozycje anioł1988 bo też miał bym blisko (bardzo blisko) :) :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Panowie że tródno będzie nam znaleźć wspólne rozwiązanie. Każdy ciągnie bliżej siebie. JA swoje zdanie powiedziałem. Ale jeśli chcemy zrobić grupę łódzką która naprawdę będzie się spotykać i wynosić z tych spotkać jakieś korzyści to każdy z nas musi iść na kompromis.

 

Jesli niektórym nie odpowiada zalew sulejowski to ok poszukajmy cos bliżej Łodzi (ale nie koło M1 ) tylko gdzieś gdzie można usiąść przy piwku (czytaj coca-coli lub sok) i również porozmawiać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dardi - widzisz ja jestem w niewdzięcznej sytuacji :610: bo mam wszędzie blisko

Trzeba znaleźć miejsce takie gdzie wy z wschodnio-południowej części województwa i koledzy z Sieradza mieli by podobną odległość.

Miejsc jest kilka i ładnie położonych:

- Zalew Sulejowski,

- Zalew przy Bełchatowie

- Awaryjny pas dla samolotów pod Rossoszycą i można tak wymieniać bez końca

myślę że dojdziemy do kompromisu - i znajdziemy miejsce gdzie będzie można rozpalić grilla,pogadać i zrobić ładne fotki - tylko proszę o podanie jak ktoś wie o takich miejscach lub ewentualnie dużego parkingu w lesie itp.

Chyba fajnie by było gdybyśmy mieli o czym pisać jak inne grupy :641:

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jumbol69 pomyśl czy w Łodzi i jej bliskiej okolicy jest coś takiego z wodą laskiem ławeczką gdzie mozna posiedziec i się spotkać. Bo chyba Łódź będzie dla wszystkich odpowiednia i tego się trzymajmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rossoszyca byłaby dobrym miejscem tylko nie wiem czy "kuczlaw" i "Dardi" zaszczycą nas swoją obecnością ze względu na odległość.

"mac" może ty masz jakąś propozycję miejsca !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy zostajemy przy Rossoszycy i ewentualnie proszę podać jakiś termin aby każdy mógł się dostosować :641:

Pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No cóż nie powiem że jestem zadowolony :647: ale mysle ze to nie pierwszy spot grupy łódzkiej wiec teraz Ja pojade dalej następnym razem inni będą musieli podjechać dalej, nie na darmo pisze musieli aby mi sie pozniej nie migac ze daleko ja sobie was zapamietam :611: .

 

Pozdrówka i czekam na termin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co panowie sobota czy niedziela i która ewentualnie godzinka by wam pasowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności