Skocz do zawartości
ChangHemp

MFD + adapter multimedialny + Phantom

Rekomendowane odpowiedzi

w podłokietniku wyciągasz tę większą kieszeń, wstawiasz ramkę do radia 1DIN, w to wkładasz odtwarzacz, kable ciągniesz w stronę navi odchylając boki, chyba, że chcesz demontować cały tunel ale nie ma takiej potrzeby.Adapter umieścisz zaraz przy navi, podłączenie to już pestka ;).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie wq***lem na maxa ! przyszedl mi dzis sprzet okazalo sie ze w phantomie uszkodzony jest silniczek lasera. przy zapaleniu silnika ida pasy na wyswietlaczu i piszczy w glosnikach a mialo byc takie pieknie na świeta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet naprawiony wymiana silniczka za 30 zl rozwiazala sprawe no ale nie tak mialo być > prosze mi powiedziec jak to jest w necie pisza

 

http://www.autodrive.pl/odtwarzacz-multimedilany-phantom-dvd300b-p-546.html

 

ze czyta wszystkie DIVIX XVid itp a ja jak wypale cd z filmem czy teledyskami to nie dziala ? reszta smiga jak Oryginalne filmy DVD VCD czy wypalane mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki sam sprzęt w pasku B5 i mieli wszystko... filmy, teledyski, mp3, zdjęcia - nie zależnie czy płyta CD czy DVD

 

jak coś nie tak ze sprzętem to reklamuj u sprzedawcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zapco

Przez pierwsze lata Phantom nie czytał DviX, potem zmienili mu oprogramowanie i czytał. Nie wiem jak obie wersjie odróżnić, przypuszczam że te czytające mają poniżej roku (i nadal gwarancję). Być może masz ten przed zmianą.....

Lepiej dac czasami troche więcej i mieć sprzęcik z gwarancją 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem wersje nie czytającą dvixów, po jakimś roku odesłałem sprzedawcy sprzęt, dopłaciłem 50zł i otrzymałem ten sam sprzęt czytający dvixy

 

więc mniemam że zmieniono tylko oprogramowanie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zapco

Serwis 12VOLT nazywa to "wymianą modułu dekodera". A znając możliwości firmware do domowych DVD, napewno wgrywają nowe. Poprzednia i najnowsza wersja 300B (nie 300!) oparta jest na procesorzy obsługującym mp4. Także ktoś może ściągnie najnowsze firmware do 300B i uczyni zainteresowanym życie lżejszym ?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności