Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ile moze kosztowac naprawa wtryskiwaczy w moim pasku?? czy to one sa wina niebieskiego dymu podczas wyzszych obrotow na cieplym silniku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

witaj. wtryski i problemy z ukladem wtrysku objawiaja sie kopceniem na czarny kolor. niebieski dym tak jak napisales na wyzszych obrotach swiadcza o braniu oleju przez silnik. sprawdz poziom i zobacz ile ubywa na ile km. prawdopodobnie do wymiany masz pierscienie tlokowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 1-1,5 litra na 10tys km - tylko nie wiem czy to przypadkiem nie jest zwiazane z moja turbinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaro 35i

to malo pali tego oleju. wiec musisz gdzies tak szukac podskocz do jakiegos zakladu w tym sie specjalizujacym. tylko omijaj hydrodiesla na elewatorskiej szerokim lukiem. chlopaki robia bo robia ale zero pojecia i ceny z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtryski moga byc przyczyna kopcenia na niebiesko niemniej jest to raczej zwiazane z kątem na jaki ustawiona jest pompa... daj to komus kto ma pojecie zeby przejrzał uklad wtryskowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientujecie sie w ktorym miejscu poza elewatorska w Bialymstoku sie zajmuja wtryskami?? cos sie obilo o uszy ze na obwodnicy gdzies ale dokladnie nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy po wlaniu specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy coś może sie stać z nimi ?? Bo zaczą mi strasznie dymić na czarno (dodam ze tankowalem verve i supreme) czy to może być wina turbo ?? (dodam jeszcze że mam 275 tyś. zrobione na 1.9 tdi 66 Kw).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie czy po wlaniu specyfiku do czyszczenia wtryskiwaczy coś może sie stać z nimi ??

 

 

nie moze sie nic stac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie powinno sie stac, chociaz moj kumpel po 2-krotnym dolaniu STP musial wymienic jakis czujnik na pompie wtryskowej (koszt czesci 370zl a w sumie z robocizna 570zl), i tez sie mocno zdziwilem ale spec mowil ze to wina fitra paliwa bo przepuscil syf, wiec to napewno nie wina STP, lej smialo i oby sie wtryski jak najdluzej trzymaly, ja swoje niedlugo bede robic :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki adamo88 ale podejrzewam że padła jakaś uszczelka między turbo a silnikiem bo już wcześniej słyszałem jak by coś lekko syczało (bo teraz jest już bardzo głośno) muszę jutro podskoczyć na warsztat niech zobaczą co to jest. W najlepszym przypadku będzie do wymiany jakiś przewód ciśnieniowy... a o najgorszym już nie wspominam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy forumowicze. Znalazłem przyczynę... niby błaha ale... cena części jest lekko przesadzona!!! padł przewód łączący turbo a intercooler-em cena w serwisie (Marszałek pod Częstochową) prawie 300 zł. Jeśli ktoś posiada taką bym był zainteresowany kupnem może być używany w dobrym stanie.(a dokładnie jest to 1 przewód co wychodzi od turbo w stronę intercoolera).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj po szrotach lub na balledro w paskach na części :) na forum w sprzedam tez mamy paska na części :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to kupowałem do vento, 140zł w serwisie dałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie poszukuje osoby sprawdzonej tutaj na forum i polecanej kto mi sprawdzi wtryskiwacze do AFN-a ewentualnie wymieni lub zregeneruje.Macie jakieś namiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kowboj forum vw golfa - polecany specjalista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności