Skocz do zawartości
Gość bebpl

Podgrzewane fotele.

Rekomendowane odpowiedzi

myślę że da radę tyle że ta mata jest wszyta w fotel

 

Nie wszyta tylko sobie luźno leży między tapicerką a gąbką, fabrycznie była przyklejona do gąbki ale to było kilkanaście lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i dalej niedowiedziałem sie w czym problem czemu na 3 grzeje mocniej a na 5 słabiej. czasem wogle sie nie włącza na 5 od strony kierowcy.. od pasażera działa bez problemów niby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aismen

a ja nadal proszę o porade , co z tym przekaźnikiem gdzie go wpiąć j co to za przekażnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i dalej niedowiedziałem sie w czym problem czemu na 3 grzeje mocniej a na 5 słabiej. czasem wogle sie nie włącza na 5 od strony kierowcy.. od pasażera działa bez problemów niby.

 

może wina leży w przełaczniku? podmień i sprawdź ;) jak coś to służę pomocą, jutro jestem w bj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dzięki za propozycję ale ja nacodzien jestem w krk;p ok to przepne kable w tym przełączniku na desce? z lewego na prawe siedzenie i zobacze;p bo jakis czas temu grzały oba na 5 elegancko a teraz cos sie kwasi;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś z Was już wymieniał kiedyś tą matę? Jest to w ogóle wykonalne?

z tego co dzwonilem do ASO - mata jest dostepna razem z poszyciem fotela - okolo 750zl :D Coz..wiosna idzie..moze wolna gotowka sie znajdzie zanim zima nadejdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aismen

Jeszcze raz proszę o pilną odpowiedz .Czy muszą być przekaźniki pod fotelami ? w moich fotelach ich niema, nie ma nawet miejsca na nie .Jeśli muszą być ,to gdzie je wpiąć i jakie dokładnie mają parametry .Bardzo proszę o odpowiedz.

P1010248.jpg

Kopia (2) P1010250.jpg

Edytowane przez aismen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinusrally

szukam wlasnie takiego przekaznika o oznaczeniu 1E0919533/161919533 gdzie mozna cos takiego dostac w rozsadnych pieniadzach bo w serwisie vw to troszke drogo??pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pinusrally

gdzie można w miarę za rozsądne pieniądze dostać taki przekaźnik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto szrot lub aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. potrzebuje nr wtyczki(mile widziane takze foto) od elek regulacji foteli w B4, tej znajdujacej sie przy instalacji(męskiej) a nie przy fotelu(żeńskiej). Jesli ktos kto ma elek. regulacje foteli podniosl by fotel i looknął na to będe bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aismen

 

czy ten przekaźnik jest na oba fotele czy każdy fotel ma swój .:zawstydzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ten przekaźnik jest na oba fotele czy każdy fotel ma swój

Każdy ma swój. O ile dobrze mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aismen

czy to jest przekaźnik typu załącz/rozłącz czy są tam jeszcze jakieś bajery że jest taki drogzi .Ma może ktoś schemat elektryczny tego pzrekaźnika może można go zastąpić innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aismen

wielkie dzięki GURAL więc nie opłaca się kombinować tyko trzeba kupić orginał i koniec tylko gdzie naj taniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, siedzonka ostatnio użytkowane nagminnie, od wczoraj nie działają, przy przekręcaniu na pozycje 1 słychać przekaźnik pod fotelem, tak kierowcy jak i pasażera, czy możliwe aby jednocześnie 2 przekaźniki na raz padły. Wcześniej tego załączenia nie było słychać. Zacznę od sprawdzenia przekaźników, ma z was ktoś pomysł jak je sprawdzić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sprawdź czy przepuszczają prąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę pod temat. Którędy idzie wiązka podgrzewanych foteli, miedzy fotelami w B3? Tzn. Idzie pod wykładziną od fotelu pasażera do tunelu i go przecina do fotelu kierowcy? W którym miejscu dokładnie idzie ta wiązka w tunelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś spawdzilem napiecie w kostce jest tylko 5 volt,pod siedzeniem nie mam zadnych przekaznikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności