Skocz do zawartości
nakonr

[b5]Naprawa zawiasu podłokietnika - ZRÓB TO SAM

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby kolega z postu powyżej nie miał czasu, to możecie do mnie też pisać na Priv, zrobiłem już kilku osobom takie blaszki.

 

Pozdrawiam

 

Witam, chciałbym zakupić takie blaszki do mojego podłokietnika, za jaka cenę i czy długo musiałbym czekać?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałbym zakupić takie blaszki do mojego podłokietnika, za jaka cenę i czy długo musiałbym czekać?

pozdrawiam

 

 

Witaj,

są dostępne od ręki. Co do ceny i reszty to na Priv...

 

Pozdrawiam

 

 

PS. Już wiem dlaczego pytałeś mnie o cenę kolego "gsm18"....:ciuchcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Z chęcią kupie taki zestaw naprawczy :)

 

 

Szczerze polecam produkt użytkownika Siwy_223 !!

Najwyższa jakośc szybka wysyłka :)

 

Pozdro dla Ciebie ;)

Edytowane przez virus2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek_os

Dzieki tym "blaszka" trafiłem na Wasze forum przez google.... - bo dzis przyszedł mi podlokietnik z allegro i niestety jeden zawiasek ułamany, a 2-gi kwestia czasu. W/w patent "pierwsza klasa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a wiecie czy da się naprawić ten zaczep z przodu? Ten, który trzyma klapke przed jej samoczynnym otwieraniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, a wiecie czy da się naprawić ten zaczep z przodu? Ten, który trzyma klapke przed jej samoczynnym otwieraniem...

 

Zapewne się da bo na Allegro są do kupienia, np.: http://allegro.pl/przycisk-podlokietnika-czarny-vw-golf-iv-passat-b5-i1987296832.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wszystkim gorąco polecić usługi kolegi Siwy_223. Dzięki niemu mój podłokietnik w końcu działa tak jak powinien i nie szukam go po samochodzie ;-)

Za niewielkie pieniądze (nie będę podawał kwoty, ponieważ cena może ulec zmianie, a tak to można dopytać u kolegi i będzie wszystko pewne) otrzymałem blaszkę do naprawy zawiasu, śrubki do wkręcenia w gwint oraz śrubki z podkładkami oraz nakrętkami do przewiercenia plastiku w podłokietniku i skręcenia. Tak więc do wyboru do koloru :-) Załączam parę zdjęć poglądowych

20110919599.th.jpg20110919598.th.jpg20110919597.th.jpg20110919220718982.th.jpg

Dodam jeszcze, że wszystko umówione na konkretny termin i oczywiście został on dotrzymany.

A ja tylko podłaczam się bo dostałem taki sam zestaw i jestem równie zadowolony jak kolega powyżej!!

Szczerze polecam produkt użytkownika Siwy_223 !!

Najwyższa jakośc wykonania i materiałów użytych, mistrzostwo!!! Szybka wysyłka :)

 

Pozdro dla Ciebie Siwy_223 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Gentelman

Panowie, a wiecie czy da się naprawić ten zaczep z przodu? Ten, który trzyma klapke przed jej samoczynnym otwieraniem...

Zapewne się da bo na Allegro są do kupienia, np.: http://allegro.pl/przycisk-podlokiet...987296832.html

Co do klameczki to na Allegro jest drogo. http://sklep.gajos.com.pl/sklep/ (nr. katalogowy) u Gajosa można kupić za podobne pieniądze, ale nie płacimy za przesyłkę. Myślę, że przed zakupem warto sprawdzić cenę w pobliskim serwisie :)

 

Mam natomiast pytanie jak wygląda montaż tego elementu, czy klameczka może się ułamać przez co mielibyśmy efekt jak przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 100 procentach potwierdzam opinie o koledze Siwy_223. szybko sprawnie i elegancko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam i ja zestaw użytkownika Siwy_223 ;-) Wszystko w jak najlepszym porządku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...dzięki chłopaki za dobre słowo :)

Obawiam się zaraz dostane albo dostaniemy zje.be za zaśmiecanie tematu :gathering:

 

 

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby kolega z postu powyżej nie miał czasu, to możecie do mnie też pisać na Priv, zrobiłem już kilku osobom takie blaszki.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

jestem zaimteresowany takim zestawem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szczerze polecam zestaw od użytkownika Siwy_223 :) wielki szacunek dla tego co robi:) dzięki temu zaoszczędziłem na nowym podłokietniku, bo stary wrócił do łask:) pozdroVWionka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mp1985

znalazłem tamat w google

mam octavie 1 ale to chyba taki sam podłokietnik?

 

kolego Siwy_223 prosze o poratowanie zestawem naprawczym

 

poszła prywatna wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ploter

Tak dokładnie ten sam :) u siebie w OCTAVII własnie zamontowalem blaszki. Wzorowałem się na wymiarach kolegi który wysłał rysunek zmodyfikowałem tylko samą część zawiasu bo ba rysunku się troszkę rozszerzał.... no i mocowanie na 2 śrubki w sam raz wystarczy.

 

PS u mnie urwane obydwa zawiasy naprawione oraz przetary materiał wymieniony na skórkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam podłączam się także do prośby o podesłanie mi takiego zestawu naprawczego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Również polecam zestaw od kolegi Siwy_223 rewelacyjne wykonanie i materiały

Właśnie odebrałem przesyłkę i wszystko wygląda rewelacyjnie teraz tylko montaż:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności