Skocz do zawartości
MrWho

Jakie amortyzatory - firmy, ceny.

Rekomendowane odpowiedzi

Sachs

 

557 833 przód i 556 277 tył

tego szukaj a będziesz bardzo zadowolony.

W razie czego mam w ofercie. Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam następujące pytanie. Auto to B5 Variant, silnik AJM. Dwa amortyzatory już puszczają i czuć, że autem buja. Opony to aktualnie 215/40/18. Zależy mi na poprawie precyzji prowadzenia, lekka utrata komfortu nie jest problemem. Jako, że auto porusza się po drogach różnej jakości niestety nie mogę pozwolić sobie na zawieszenie gwintowe. Stąd pomysł na Eibach Pro Kit jako swoisty kompromis. Kwestia jaki amortyzator pod to? Opcje są cztery:

1) normalne amortyzatory Sachs

2) amortyzatory Sachs pod zawieszenie sportowe

3) amortyzatory Koni str.t

4) trochę po taniości, amortyzatory MTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe żeby amortyzator wytrzymał 200 tyś przebiegu>? takie dziwienie mnie ograneło gdy spojrzałem na moje amory z tyłu zaczęły cieknąć, potem zobaczyłem wybitą datę produkcji a tam 1999 (kupiłem kayaby, org. sachsy są), przód też ma 1999 i nic się z nimi nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście - normalna sprawa Janek :)

Wiadomo tłumienie już nie jak w fabryce ale to normalny przelot.

Pozdrówki

marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie polecacie amortyzatory na tył do passata B3 1.9 TD??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jakie amory na tył jeżdżę głownie dobre drogi ( praktycznie same autostrady bądź ekspresówki) ? Czy może ktoś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amortyzator nie jest tylko do tłumienia dziur,przy hamowaniu spełniają bardzo ważną rolę,lepiej kup coś markowego typu Sachs lub KYB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Amortyzator nie jest tylko do tłumienia dziur,przy hamowaniu spełniają bardzo ważną rolę,lepiej kup coś markowego typu Sachs lub KYB.

 

Kayaba zdecydowanie odpada. Dosłownie w kilku założonych samochodach właśnie te amortyzatory musiałem zdejmować i oddawać do reklamacji. W Inter carsie powiedzieli, że ostatnio są z nimi problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że z Bilsteinem nie będzie żadnych problemów. Sam takie użytkuje kilka lat i je polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilstein będzie dobry. Do tego nowe odboje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zastanawiałem się między sachsem a bilsteinem dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chińszczyzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mozecie cos zaproponowac w rozsarnej cenie? oczywiscie zeby polatalo tez troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chcesz coś taniego albo dobrego? Jak dobrego to jak wyżej: Sachs lub Bilstein

 

Wybaczcie że tu pytam, ale jakie hamulce wybrać, chodzi mi o tarcze i klocki? Zakupić Bosch czy Kraft czy coś innego polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ate ,ale najlepsze brembo+ferodo klocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam przeleciałem wszystkie wątki od początku .Eksperymentowałem trochę z wysokością zawieszenia wrzuciłem sportowe spręzyny K.A.W do seryjnych amorów -powiem tak autko się usztywniło ale jazda -porażka efekt piłeczki pingpongowej po prostu lipa.Postanowiłem zostać na razie przy seryjnych sprężynach ale zlikwidować efekt bujania ,czyli wymiana amorów na sztywniejsze.Z postów wynika że zostaje bilstein b6 , a może KYB ?ale ktoś tu twierdzi ze sie popsuł ostatnio.A czy Sachs ma jakiś model równie twardy co b6? Zapodajcie jakiś namiar gdzie kupić te amorki po dobrej cenie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności