Skocz do zawartości
Gość Mad_Mac

[B5] Nakladka wydechu ala W8

Rekomendowane odpowiedzi

nie słuchaj Mariusz takich porad, lepiej wywalić xxx zł na porządny wydech, bo takiego coś innego śmieszy....zresztą masz 4x4 co ów użytkownik raczył pominąć i dalej swoje....

 

No ja pisalem ciagle odnosnie do autora postu on ma naped na przednia os..

No dokladnie lepiej zaplacic i miec cos fajnego niz zakrecic kawalek rurki srubeczka jak w matizie :)

A czy smieszy tez nie to jest zalosne.. Silnik 1.2 i podwujny wydech to robi wrazenie na tobie ?

 

Mnie sie to nie podoba bo zaduzo sie naogladalem wydechow poprowadzonych na dwie strony w czym jeden byl zaslepiony zeby swietnie wygladac tuning nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a taka końcówka podeszła by do TDI?Wspawać ją w wydech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam sie widzi taka koncowka w TDI V6? Trzeba by troche zderzak z jednej i drugiej str podciac zeby je wyeksponowac.

1544974334.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dokładne wymiary (średnica jednego wylotu oraz szerokość obu rurek razem) końcówki wydechu W8. Potrzebowalbym na dzisiaj, kto zmierzy dla mnie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie słuchaj Mariusz takich porad, lepiej wywalić xxx zł na porządny wydech, bo takiego coś innego śmieszy....zresztą masz 4x4 co ów użytkownik raczył pominąć i dalej swoje....

 

kupujesz dokładke od W8, później 2 podwójne końcówki Ultera-występują 3 rodzaje(skierowane na wprost,do wewnątrz i na zewnątrz).

Wygląda to podobnie jak we flagowym Passacie-W8 :)

 

 

czy do koncówek ultera (podwojny prosty wydech) trzeba cos kombinowac ze zderzakiem typu podcinanie lub zmiana?? czy one maja obnizenie i wchodza pod wydech

Mój gust celuje w proste koncówki nie te skrzywione do dołu

 

http://new.ulter.com.pl/data/static/Ulter_Katalog_2012n_PL.pdf

71 strona

widze ze ulter dydykowany dla paska ma spore obnizenie przed kocówkami, moze sie zmiejsci??? skoro jest dydykowany do paska to chyba dostosowany tez:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie da rady zmierzyć na szybkości? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro rano moze byc :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na wieczór nie dalbys rady? Chciałem zamówić a do weekendu czasu mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie iść 5raz do garażu ale ok :) przespaceruje się i zrobie chyba rysunek dla potomnych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki na szybko podaje wymiary,pozniej ladnie rozrysuje.

 

Jedna rura jest szeroka na 70mm a dwie po zewnetrznej stronie maja 150mm. Wysokosc rury to 60mm i one sa pod skisem sciete od gory do dolu.

 

Odstep miedzy obiema stronami liczac do wewnetrznych rurek to 820mm

 

Wyslane z atari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Jesteś wielki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzik :)

 

Dodaje jeszcze jpg z wymiarami

 

W razie pytań pytać w temacie.

 

wydech_m.jpg

Edytowane przez neoeinz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, rysunek pierwsza klasa. Daje go mechanikowi do podgladu... :D

 

Jakby mozna to bym prosil wysokosc podciecia w zderzaku... Moze byc miarą od dołu (po powierzni zderzaka - troche po skosie ale da sie zmierzyc) i od odciecia w zderzaku z gory (od poczatku czarnego plastikowego dolu do wyciecia).

 

123hs.jpg

 

Slabe zdjecie ale na szybko przed praca zrobilem... Mozesz te wymiary naniesc na Twoj rysunek i byłoby super!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w b5fl od tylu nakladki sa zaznaczone wyciecia, i ja cielem oi tych zaznaczrniach...moze w b5 tez tak jest...ale dorobie ten wymiar tez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Wydaje mi sie że 3B nie ma zaznaczone tych wyciec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie jak jest przeprowadzona rura pod zderzakiem na druga strone w fwd? Cos nie moge znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności