Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zgadzam się z DANEK75

Mialem na sprzedanie swojego czasu 6 szt navi medion,

Jedna zostawil dla siebie mój brat

*marewel* zupełnie nie znasz tematu bo nawi medion maja od dawna wkladane procesory 400MHz i do tego maja antene sirf III (bardzo szybko odnajduje sygnal GPS)

Firma o tyle dobra ze daje gwarancje na 3 lata, miałem kiedys radio samochodowe tego producenta (dopiero jak mp3 były żadkością w aucie) uszkodzilem panel, odeslalem całe radio, przysłali nowe radio w pudełeczku ;)) fakt ze gwarancja byla realizowana u zachodnich sąsiadów. Za cene 500zl masz mapy 43 państ i niezły sprzęt, mapy firmy NAVTEQ czyli te same co w automapie i tym podobnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MEDION jedynie z orginalną mapą to lekka kaszana bo spiker jak wywalił komunikat to moi kumple prawie się poszczali:

Jedź tak długo jak prowadzi droga
Tak więc wystarczy wgrać Automapę i hula zaje...fajnie :D Nie mam powodów do narzekań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaję mi się że troszeczkę przesadzasz :)

Automapie też zdarzają się pomyłki :)

Ustawilem trase optymalna to jak przejechalem przez zbocze góry polną drogą to podziwialem sarny i jelenie, i zastanawialem się czy nie będzie zaraz końca drogi ;)

trzeba brac poprawke na to co "PANI" mówi i będzie ok ;)

Sprzęcik mediona mogę jak najbardziej polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było wyłączyć opcję: drogi lesne i gruntowe i byś nie musiał jeleni podziwiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byla moja pierwsza przygoda z AM :D

ale serio troche zaczęło mi się ciepło robić jak by mi przyszło cofać 2km :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy- ja mam navi mediona już z siedem lat i jest naprawdę super (kupiłem w germanii) i moim zdaniem jest naprawdę spoko miałem kilka marek nawigacji i ta wyszła w moich testach lepiej od np. milo. polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z racji doswiadczenia powiem tylko tyle ze prawie kazdy sprzedawca navi czy to medion, tevion, akira, mio, a teraz nawet Garmin nie produkuje sprzetu bo jest to nieoplacalne. Prawie wszyscy kupuja sprzet w Chinach przewaznie z tad:

http://www.malata.com/en/products.aspx?classid=612&pageid=613&row=-1

 

roznica czasami jest w obudowie bo co orginalniejszy sprzedawca (drozszy) chce miec swoja obudowe aby odroznic sie od ''chinskiego chlamu''. W srodku jest dokladnie ta sama elektronika.

Cena zalezy glownie od procesora jaki zostal uzyty, pamieci, odbiornika GPS, wyswietlacza. Tak ze przy wyboze navi nie kierujcie sie nazwa firmy (chyba ze ktos chce miec serwis gwarancyjny) tylko parametrami technicznymi. A potem wlasna mapa.

 

Podsumowujac: czy to medion czy akira i tak w srodku malata....

 

 

 

Ps: nie mozna porownywac starszych navi z nowymi bo dwa lata w tym sprzecie to kolosalna roznica. Porownywac mozna tylko navi o takich samych parametrach technicznych a wtedy producent nie ma znaczenia. Tak ze napewno najnowszy medion bedzie lepszy od starego Acera.

Medion kupuje krotkie serie najnwszych rozwiazan, nie martwi sie o zwrot wylozonych na rozwoj sprzetu nakladow. Acer ktory rozwijal konstrukcje swego sprzetu musi sprzedawac go dluzszy czas aby sie zwrocil rozwoj i cena przewaznie pozostaje ta sama w czasie gdy importer jak Medion sprowadzil juz cos nowszego i tanszego.

 

Wiec patrzcie po parametrach a nie po nazwach.

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec patrzcie po parametrach a nie po nazwach.

Mądrze gada :zdrowko: Pod względem parametrów to ostatnio prawie każda duza NAVI ma te same "bebechy" - różni się tylko zewnętrzną nazwą i obudową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plecam navi mediona uzywam ja 3 lata i jest super nie wyprowadza w las czy w jezioro jak niektóre podróby naprawde jestem bardzo zadowolony z niej wiec POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności