Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale coś mi się nie wydaje żeby odtworzył jakikolwiek format video z SD :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale coś mi się nie wydaje żeby odtworzył jakikolwiek format video z SD :hmm

 

Masz racje z karty nic oprocz mp3 nie odpali.

Nie zauwazylem ze chodzi o karte. Przyjalem ze deledysk ma byc z DVD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nagrałem w formacie DVD ale nic nie "ryra" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mojej karty wyjętej z aparatu Kingston SDHC 16gb w RNS 510 nie czyta. Zamówilem na allegro stara Panasonic 2 gb wiec zobacze. Wypadało by wgraja aktualizacje do navi... macie moze jakis namiar w okolicach Jastrzębie, Żory, Rybnik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przed chwila kupiłem kartę pamięci 8GB SanDisk ADAPTER (microSD, microSDHC, microSDXC) sformatowana na (FAT32, rozmiar jednostki alokacji 32kb)

wgrałem ok 10 piosenek i działa :D radio RNS 510 versia chyba B (Passat rok 2008)

Edytowane przez kondzik1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można zaktualizować soft w RNS510 za pomocą karty SD?? jeśli tak lub nie ;) to proszę o wskazanie najlepszej wersji - obecnie mam v.2710 i RNS chyba wersja C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Softu przez kartę SD nie zaktualizujesz, nie da się. W taki sposób jedynie mapy można uaktualniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft 4120A i u mnie czyta karty 32GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy do HW "B" C6 z softem "5238 by josi mod" jakie max wielkosci karty SD whodzą podejdzie SDHC z tej promo: http://www.euro.com.pl/cm...bhtml?link=prod albo i większe ktoś 62 /128 gb WKŁADAŁ?

 

EDIT:

Dobra co udało mi sie znaleźć ze SDHC 32GB powinna łyknąć, kupoie 16 lub 32GBSDHC i dam znac zobaczymy c sie będzie bradziej opłacało.

 

EDIT 2:

 

 

- SDHC up to max 32GB:

- file name and file path no more than 256 characters

- file structure with a max of 8 levels

- max of 50 folders and 256 files on MP3 CDs

- max of 512 folders and 2048 files on memory cards

Ktos to weryfikował, czy żeczywiscie tylko 2048 piosenek wejdzie?

 

 

Licząc po 5MB na 1 mp3 to wtedy wychodzi ok 10GB i kupwanie 32GB mija się z celem...bo to jakies kawalki klikugodzxinne trzeba by wrzucac....

Edytowane przez siemi1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Was rozbierał już RNS? Mam 4120A i nie czyta żadnych kart. 2GB 16 GB i 32 również. Ręce opadają. Może to rzeczywiście uszkodzone gniazdo kart pamięci. Dziwi mnie tylko jedno że po 2 sekundach od włożenia karty pojawia się komunikat: "Błąd karty SD. Sprawdź Kartę" to może oznaczać, że gniazdo jako takie kartę widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś z Was rozbierał już RNS? Mam 4120A i nie czyta żadnych kart. 2GB 16 GB i 32 również. Ręce opadają. Może to rzeczywiście uszkodzone gniazdo kart pamięci. Dziwi mnie tylko jedno że po 2 sekundach od włożenia karty pojawia się komunikat: "Błąd karty SD. Sprawdź Kartę" to może oznaczać, że gniazdo jako takie kartę widzi.

 

Zmień kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmień kartę.

Próbowałem już na kilku modelach i pojemnościach. Już sam nie wiem. Będę jeszcze próbował ale marnie to widzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa najtańszy emtec 16GB z biedronki. sprawdż jaki masz format na karcie, wydaje mi się że musi być fat bo ntfs może nie czytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj przedmuchać czytnik SD sprężonym powietrzem. Poważnie. Miałem egzemplarze gdzie nie działał bo po prostu przez lata eksploatacji zebrało się na stykach tyle zanieczyszczeń że karty nie dawały się dobrze czytać.

 

Jak nie pomoże to możesz rozebrać radio i przemyć czytnik izopropanolem - akurat do niego dostęp jest bardzo łatwy, wystarczy wymontować radio i odkręcić 2 śruby na górze oraz po 2 z boków obudowy (wszystkie mocują panel przedni).

 

Gdyby nadal nie chciało działać to proponuję podmienić czytnik. Jak nie pomoże - podmiana kabla łączącego czytnik z płytą główną. Jeśli nadal nie działa - do wymiany płyta główna :(

Edytowane przez pab567

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że trochę roboty mnie czeka. Niedługo urlop więc będę walczył. PAB567 jak zwykle w pogotowiu. ????

Edytowane przez Qjawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem.. Ostatnio przez pomyłką do swojego RNS 510 wsadziłem kartę memory stick pro duo.. zobaczyłem, że nie czyta i przypomniałem sobie, że to nie ta karta.. na drugi dzień chciałem wsadzić już tą co trzeba ale nawet nie zatrzymywała się w radiu.. tak jakby od razu odskakiwała i był komunikat, że błąd karty SD. Coś zwaliłem wsadzając poprzednią kartę?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie rozwaliłeś (mechanicznie) czytnik SD. W zasadzie raczej tylko wymiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można to kupić? I jak rozkręcić radio, żeby tam dojść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad tu badz na allegro

 

FREE SHIPPING RNS510 SD SOCKET FOR VW CD CAR AUDIO PLAYER MEMORIES SOCKET

http://www.aliexpress.com/item/FREE-SHIPPING-RNS510-SD-SOCKET-FOR-VW-CD-CAR-AUDIO-PLAYER-MEMORIES-SOCKET/32435645675.html

(from AliExpress Android)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności