Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ale takie operacje nie dają efektu. Pozatym radio jest z 2012 roku więc port na kartę powinien być oki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów orientuje się dlaczego rns510 nie czyta mi kart sd ,specjalnie na tą potrzbe kupiłem kartę sd 2g nie hc,

( tak jak zaleca instrukcja od rnsa) i nadal error, formatowałem na FAT i FAT32 i nadal nic ??? oprogramowanie 1100 oryginalne ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy któryś z szanownych kolegów orientuje się dlaczego rns510 nie czyta mi kart sd ,specjalnie na tą potrzbe kupiłem kartę sd 2g nie hc,

( tak jak zaleca instrukcja od rnsa) i nadal error, formatowałem na FAT i FAT32 i nadal nic ??? oprogramowanie 1100 oryginalne ???

Wsadzasz kartę sd nie adapter z kartą np. micro sd. Jeżeli wkładasz kartę w adapterze to może nie czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i chyba nie czyta jak karta jest pusta. Coś na niej musi być.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wsadzasz kartę sd nie adapter z kartą np. micro sd. Jeżeli wkładasz kartę w adapterze to może nie czytać.

 

czyta mikro sd w adapterze, ja wyjmuje kartę z telefonu i nie ma problemu.

 

Soft 1100 to zabytek !!!

Edytowane przez Zielas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyta mikro sd w adapterze, ja wyjmuje kartę z telefonu i nie ma problemu.

 

Soft 1100 to zabytek !!!

Tak na starym sofcie w adapterze nie czyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyta na starym sofcie w adapterze bez problemu tylko problem jest z karta microSD zeby nie była HC...chyba tylko 1GB albo 2GB sa jeszcze.

Od softu 2660 czyta SD HC do 32 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyta na starym sofcie w adapterze bez problemu tylko problem jest z karta microSD zeby nie była HC...chyba tylko 1GB albo 2GB sa jeszcze.

Od softu 2660 czyta SD HC do 32 GB

Tak masz racje, dobrze to sprecyzowałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyta na starym sofcie w adapterze bez problemu tylko problem jest z karta microSD zeby nie była HC...chyba tylko 1GB albo 2GB sa jeszcze.

Od softu 2660 czyta SD HC do 32 GB

 

Ja mam 3980 i nie czyta 4gb :/ Wyskakuje błąd karty :( Zaraz spróbuję wgrać 4120 albo i nowszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4120 i kartę 32 giga - wsi smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 4120 i kartę 32 giga - wsi smiga.

 

Ja też już mam 4120 i dalej nie widzi karty 4GB (microSD z adapterem), wyskakuje błąd "Błąd kardy SD"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś, kiedyś na forum było o wadliwym gnieździe kart SD "coś przytrzaśnięta/zagięta lub nie do końca wsadzona wstążka...." ale weryfikacja tego wymagała rozebrania Rns-a...

no i jeszcze czy próbowałeś z innymi kartami? karta też może być walnięta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzieś, kiedyś na forum było o wadliwym gnieździe kart SD "coś przytrzaśnięta/zagięta lub nie do końca wsadzona wstążka...." ale weryfikacja tego wymagała rozebrania Rns-a...

no i jeszcze czy próbowałeś z innymi kartami? karta też może być walnięta...

 

Muszę popróbować z innymi kartami, chociaż ta którą aktualnie wkładam jest nówka sztuka ale masz rację może być wadliwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez zwykła kartę SD, nie micro w adapterze , albo inny adapter. Prawdopodobnie adapter jest uszkodzony, ja tak miałem i był taki sam komunikat.Skoro wyswietla błąd karty to karte fizycznie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wez zwykła kartę SD, nie micro w adapterze , albo inny adapter. Prawdopodobnie adapter jest uszkodzony, ja tak miałem i był taki sam komunikat.Skoro wyswietla błąd karty to karte fizycznie widzi

 

Ogólnie karta śmiga w kompie. Spróbuję jutro jakąś zorganizować i sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mialem kupic sd 2 gb ale po przeczytaniu calego wątka wiem ze tego nie zrobie , pierw sprawdze jaki soft mam potem uaktualnie i potem karta :P pozdro , i Panowie na przyszlosc czytajmy wszystko a nie ostatni post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak utrudniać sobie życie, MicroSD - :wmorde

 

Zwykła karta SD / SDHC jest tańsza, niż MicroSD / SDHC o tej samej pojemności ... WIĘC PO CO ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzieś, kiedyś na forum było o wadliwym gnieździe kart SD "coś przytrzaśnięta/zagięta lub nie do końca wsadzona wstążka...." ale weryfikacja tego wymagała rozebrania Rns-a...

no i jeszcze czy próbowałeś z innymi kartami? karta też może być walnięta...

 

 

Odświeże kotleta.

Ostatnio zgubiłem kartę sd i zakupiłem nową. Nie pamiętam jaka to była karta(bang).

Teraz zakupiłem dwie i jedna zaczęla działać, ale jak dam jakis podkład pod kartę typu papierek i mocno wcisne w gniazdo. Czy ktoś próbował czyścić gniazdo od karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nagrać teledysk (film) na kartę zeby widział to RNS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak nagrać teledysk (film) na kartę zeby widział to RNS?

 

musi być w formacie DVD, inaczej vob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności