Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no i wiadomo o co chodzi:

“Picture Navigation" - wybieranie celów podróży za pomocą zdjęć :)

Oczywiście jest to dostępne i działa. Nie jest to przeglądarka zdjęć.

 

O tym jak to działa było gdzieś na forum. Testowałem wybieranie celu podróży z SD ale bez zdjęć.

Teraz nie pamiętam gdzie to się wybiera i jak tworzy dane na SD, poszukaj na forum.

 

Na pewno nie jest to to, o czym myślisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj znajdziesz informacje (niestety po niemiecku, ale dosc intuicyjne jest wszystko, wiec sobie poradzisz) i mozesz do dowlnego obrazka dodac dane geograficzne, zgrac go pozniej na karte SD i wszystko smiga:

 

http://www.volkswagen-nav-companion.de/search.jsf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rns 510 c z softem 2760 czyta karty sdhc transcend 16gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

Właśnie zamontowałem nawigacje 510. Wszystko świetnie śmiga oprócz karty sd. Wyskakuje błąd karty sd, sprawdź kartę.(karta sdhc 4gb). Doczytałem że jest możliwośc że tych kart nie czyta więc kupiłem kartę mikro sd 2 gb z adapterem i też jej nie czyta. Czy ktoś wie dlaczego? Może trzeba jakoś specjalnie te pliki na karcie nagrac. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie!

Właśnie zamontowałem nawigacje 510. Wszystko świetnie śmiga oprócz karty sd. Wyskakuje błąd karty sd, sprawdź kartę.(karta sdhc 4gb). Doczytałem że jest możliwośc że tych kart nie czyta więc kupiłem kartę mikro sd 2 gb z adapterem i też jej nie czyta. Czy ktoś wie dlaczego? Może trzeba jakoś specjalnie te pliki na karcie nagrac. Z góry dziękuję.

 

Jakiej firmy to karta? Nic nie trzeba nagrywac - jesli jest sformatowana to rns powinien ja widziec.

Edytowane przez tmstp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ta 4 gb sdhc jest TDK. Ta 2 gb jest scanDisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką masz wersje oprogramowania navi? Może należy ją uaktualnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi zmienic firmware. W Polsce od 2xxx i 3800 w zwyz. Ja mam 1300 i widzi karty do 32 GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam kingstona 8gb i czyta bez problemu a radio mam RCD 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta ale cóż :D

da się skopiować z dysku twardego RNSa spowrotem na kartę pamięci ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da się skopiować z dysku twardego RNSa spowrotem na kartę pamięci ?

 

nie słyszałem o takiej możliwości, na 99% nie można tego zrobić, ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałem o takiej możliwości, na 99% nie można tego zrobić, ale mogę się mylić

no to ****, wszystko poszło do śmieci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat przeniesiony do działu Nawigacja. Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RNS510 czyta wszystkie karty SDHC. Ja używam aktualnie ADATA 32GB, Kingston 32GB oraz PQI 16GB i wszystkie działają bez problemów ale... sprawdzałem 2 karty ADATA 16GB ora Kingston 16GB obie microSD i jest z nimi problem przy używaniu przez adapter. Nawigacja widzi je średnio po pół godzinie od włożenia. Mam jeszcze kilka kart microSD 2GB i 8 GB ale ich nie testowałem. Nie wiem czy winą jest adapter (nie sądzę) czy poprostu karty microSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba wiem czemu mi nie działają karty :/ stary soft navi mam a żeby wgrać nowy muszę wyczyścić laser :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze trzeba się upewnić,czy dobrze siedzi w gnieździe.Mi wielokrotnie zgłaszał błąd karty.Ale kilka ruchów paznokciem po grzbiecie karty załatwiało problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie był w tym problem. Moje karty microSD działają w trybie UHS (wymagają zasilania 1.8V zamiast standardowego 3.3V) co wyjaśnia kłopoty z tymi kartami. Chciałem mieć super szybkie karty class 10 ale okazuje się, że nie do końca hulają z RNS 510.

 

Mam za to inne pytanie: czy ktoś wsadzał do tej nawigacji karty SDXC np. 64 lub 128 GB ?

Edytowane przez Andrzej Woo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W moim RNS 510 mam firmware 3970 i za nic nie moge odczytac danych z kart. Wyskakuje komunikat błąd karty. Jedna to SanDisc 32Gb Cl10 a druga GoodRam 32Gb Cl4. Rece opadają :rozpacz Ma ktoś na to rade wykluczając kupno karty 2Gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się,że karta jest dobrze wsadzona- kliknij ją paluchem ze 2-3 razy, U mnie pomaga.ale oczywiście nie jest to jedyna recepta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności