Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten jest do RCD510 czy li samego radia bez were i z nawigacja. Czy sie czyms rozni wzgledem wersji RNS510 nie wiem. Sprawdz czy ten sam #pn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś z Was rozbierał już RNS? Mam 4120A i nie czyta żadnych kart. 2GB 16 GB i 32 również. Ręce opadają. Może to rzeczywiście uszkodzone gniazdo kart pamięci. Dziwi mnie tylko jedno że po 2 sekundach od włożenia karty pojawia się komunikat: "Błąd karty SD. Sprawdź Kartę" to może oznaczać, że gniazdo jako takie kartę widzi.

 

też mam 4120 i nie czyta nic tzn. wywala "bład karty". Starej 2GB i nowych Samsung 32GB (evo) i SanDisk 32GB (ultra).

 

musi być fat czy fat32 ?

 

udało Ci się odpalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak udało mi się. Poprostu wymieniłem czytnik kart i po problemie. W chwili obecnej siedzi 16 GB i czyta ją bez problemu.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak udało mi się. Poprostu wymieniłem czytnik kart i po problemie. W chwili obecnej siedzi 16 GB i czyta ją bez problemu.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

 

czytnik kart w sensie adapter ? czy w ogóle jest szansa na jakieś 32GB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa 32gb (Toshiba microSDHC 32GB Class 4) - wolna, ale mapa z niej poszła. wersja navi - P, soft - 5218

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czytnik kart w sensie adapter ? czy w ogóle jest szansa na jakieś 32GB ?

Nie adapter. Kupiłem od kolegi z tego forum czytnik kart pamięci dedykowany do RNS 510. Wyjąłem radio z auta, małe torxy i rozkręcanie. Po jakiś 30 minutach radio było złożone i gotowe do podłączenia w aucie. Od tej pory żadnych problemów z Kartą i komunikatami typu Karten fehler!

 

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie działa 32gb (Toshiba microSDHC 32GB Class 4) - wolna, ale mapa z niej poszła. wersja navi - P, soft - 5218

 

znalazłem jakieś stare normalne SD (nie micro) SanDisk 4Gb tyle, że UltraII i też nie bangla... jakaś stara 2GB microSD też błąd...

 

poprzedni właściciel korzystał z SD 16GB Emtec i było ok, a mi żadna karta nie chodzi...

 

póki co, skończyło na na microSD + adapter usb i wpięte pod MDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O karcie sd zostalo juz sporo napisanerzeczy a moze ktos sie orientuje jakiej najwiekszej pojemnosci odcyta to radio pendrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,chciałbym odświeżyć temat... mam pytanie czy ktoś orientuje się jaka największa pojemność karty działa w tej chwili , jaka można zakupić mając pewność że będzie działać ? Jeżeli to nie problem proszę podać dane takiej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od HW-Version lub SW-Version (nie jestem pewny który ma znaczący wpływ)

Na pewno HW >= H07 z SW -5xxx czyta karty 32GB. Cały czas taka u mnie siedzi z muzyką.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2018 o 18:53, jarsyb napisał:

Wszystko zależy od HW-Version lub SW-Version (nie jestem pewny który ma znaczący wpływ)

Na pewno HW >= H07 z SW -5xxx czyta karty 32GB. Cały czas taka u mnie siedzi z muzyką.

 

Nie napewno  bo  u mnie jest  radio "c",soft  5xxx i największa karta jaka  idzie  to 16GB.Druga sprawa to  na  co  komu  większa karta w radiu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś myślałem że 16gb wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa od połtora roku 32gb :D a kupiłem teraz 64gb do telefonu... to zanim wyląduje w telefonie sprawdze czy RNS ją odczyta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/5/2019 at 7:57 PM, Zioolko00 said:

u mnie działa od połtora roku 32gb :D a kupiłem teraz 64gb do telefonu... to zanim wyląduje w telefonie sprawdze czy RNS ją odczyta :D

czyta ? jeśli tak to podaj jaka wersja radia i softu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.05.2019 o 17:12, maniujr napisał:

czyta ? jeśli tak to podaj jaka wersja radia i softu

nie, max 32GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności