Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam. temat walkowany setki razy - woda pod wykladzina. niestety dzisiaj stwierdzilem ze u mnie tez jezioro:eek:. chcialbym wyjac wykladzine - wylozyc w domu i pozadnie wysuszyc. rozkrecilem juz prawie wszystko ale nie wiem za bardzo jak wyciagnac wykladzine z za panelu srodkowego. bardzo gleboko pod tym panelem jest ona polaczona z obu stron (kierowca - pasazer).czy trzeba rozkrecic caly panel srodkowy? :669: prosze pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

trzeba wymontować cały panel środkowy

po zamontowaniu tego z powrotem trzeba podpiąć paska pod

kompa aby wykasować błąd poduszki .

kontrolka paliła się cały czas!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie nie zawracaj głowy z wyciąganiem panelu.Weź nożyk utnij ja jak najwyżej wyciąg i wysusz.Wykładzina jest na tyle sztywna że po włożeniu nie będzie opadać itd.Ja tak zrobiłem u siebie i mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez tak kombinowalem zeby przeciac ta wykladzine najwyzej jak sie da, bo nie chce mi sie rozkrecac calego panelu srodkowego. dzieki za porade jaszczur30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe zakładał nowego tematu tylko podepne się pod ten wątek :)

 

Chciałem się Was zapytać koledzy w jaki sposób wymontować fotel? Nigdy tego nie robiłem i nie chce niczego "zepsuć" :) Jak on jest wogóle zamocowany? Od czego zacząć (wiem, że trzeba odłączyć akumulator)?

 

Proszę o porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, trochę odświeżę taki stary temat.

Niestety czeka mnie wyjmowanie wykładziny i w związku proszę o podpowiedzi jak się za to zabrać. Wiem jak wyjąć fotel, tzn nie wiem gdzie znajduje się jakaś wtyczka od poduszki, ale to najmniejszy problem ;) Zdecydowanie bardziej zastanawia mnie jak zdjąć te plastikowa listwy progowe i słupek? Jak to zrobić żeby niczego nie uszkodzić?

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jaki panelu srodkowym mowa???

Z tego co mi wiadomo to po wyciagnieciu climatronika radia i polki nie wyskakuja zadne bledy-to nie jest sprzezone z poduczami ;) kto taki fantastyczny pomysl mial, kto ci to powiedzial stary ;)

 

A co do wyciagania to wystarczy przeciac za schowkiem na gorze tunelu srodkowego i wysunac cala do tylu...

 

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:52 ----------

 

wiem bo robilem nto 4 razy i jakos sie udalo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie bardziej zastanawia mnie jak zdjąć te plastikowa listwy progowe i słupek?

Najpierw trzeba się zabrać za osłony narożników. Zdejmujemy widoczne zaślepki (po jednej, wykręcamy śruby małym płaskim śrubokrętem. Ja zdejmuję najpierw ciągnąc element tzn skrawek od strony silnika w kierunku tunelu, potem łapę kładę od spodu (to co już jest wyciągnięte ze skraju) i na koniec ściągamy stanowczo w dół z zatrzasku. Podnóżek u kierowcy w górnej części trzyma śruba 10-tka, bierzemy nasadowy. Za listwę progową zabieram się od strony zdjętego narożnika. Po kolei łapa pod spód i bardzo stanowczo trzeba użyć siły by wyciągnąć z zatrzasków. Dojeżdżamy do środkowego słupka. Zdejmujemy fotele kanapy by wyciągnąć potem wykładzinę. Na tzw klamrach są okrągłe zaślepki, krzyżakiem wykręcamy, zdejmujemy pod nimi plastikowe osłony, przewracamy fotel na plecy. Trzeba jeszcze pościągać bolce i gotowe. Jak już to mamy zrobione to w miejscu łączenia wykładziny z plastikową osłoną progu przy tylnych drzwiach jest kolejna śrubka. Teraz od tej strony wyciągamy listwę. Wykładzinę w ten sposób można już spokojne odchylić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , przy wyjmowaniu wykładziny urwał sie pedał gazu (rozerwało jakas kostkę łącząca pedał z reszta mechanizmu) . Mógłby mnie ktos oświecić jakie czekają mnie koszta i czy wymiana bedzie problemowa ? Pasek z tempomatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności