Skocz do zawartości
Matsil

Schemat elektryczny

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś może schemat elektrycznych szyb i centralnego zamka do B5 2001 variant dla wersji tylko z przednimi szybami elektrycznymi? Kolega potrzebuje a wszystkie jakich szukałem są na 4 szyby elektryczne. Z tego co się orientuję, to przy 4-ch szybach tylne zamki sterowane są z tylnych silniczków, co jest w przypadku gdy tych silniczków nie ma?

Z góry dzięki za pomoc.

 

P.S. Czy jest wogóle gdzieś jakiś duży pdf zawierający wszystkie schematy elektryczne dla roczników 2001-2005 w języku angielskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tę stronę przejrzałem już dawno.

Jest ok tylko, że wszystkie schematy elektryczne szyb na tej stronie są dla wersji z 4 el. szybami :(. Albo ja już ślepy jestem, choć przeglądałem wszystko kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi po rusku wyskoczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odświezyc ten schemacik? bo wyskakuje jakis błąd.... albo moze ma ktos jakis inny tez dobry to jak moze prosze zapodac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten schemat coś pomoże. Wstawiam bez opisów jak coś to proszę pytać co jest co.

cz2x_b5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie a słyszeliście o programie ze schematami i wszelkimi instrukcjami serwisowymi do aut grupy VAG? Jest tam wszystko.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie a słyszeliście o programie ze schematami i wszelkimi instrukcjami serwisowymi do aut grupy VAG?

Mówisz o programie ELSA?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz o programie ELSA??

Właśnie o tym :kumple. Wiele Gb ściągania, ale warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiele Gb ściągania, ale warto.

Chyba tylko 16, ale nie ma tam wszystkiego, starsze modele są bardzo okrojone z informacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
starsze modele są bardzo okrojone z informacji

Dlatego okrojone, bo kiedyś wydawane były zeszyty serwisowe (papierowe) i nie przeniesiono wszystkiego do wersji elektronicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności