Skocz do zawartości
Gość user_87

Tapicerka tylnej klapy - kombi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość user_87

Witam. Czy kotś z Was może zdejmował tapicerke na klacie bagażnika? Musiałem ją czesciowo zdjąć a teraz nie wskanuja te spinki. Normalnie ręce opadają za chiny nie chce wskoczyć na swoje miejsce i wogóle nie trzyma. Może coś doradzicie... Z której strony mam zaczynać? Od silniczka wycieraczki czy od dołu? HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmowałem. Elegancko zeszło i tak samo weszło. Zaczynałem od prawej strony, tylko najlepiej to we dwójkę jeden podtrzymuje a drugi spinkami trafia. Pięknie idzie. Tylko czy masz spinki po bokach tej tapicerki ? Bo u mnie właśnie nie było i pomyślałem, że tam założę, ale jak założyłem to spinka była tak "|", a otwór jest tak "-" i po bokach nie powinno być spinek (albo powinny być tylko, żeby pasowały, akurat ja takich nie miałem). I powoli idzie i się zakłada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam ten sam problem, rozmontowałem ale za chiny nie moge tego dobrze złożyć.

Pomóżcie ludzie!!!

A i jeszcze jedno gdzie takei spinki można dostac bo 2 już sa na wykończeniu, pytałem w sklepach z częściami ale takich nie mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Tylko ASO (3B9 867 289). Jak komuś ciężko to wchodzi to lekko posmarować spinkę smarem i potem wskakuje bez problemu.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogie te spiniki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2 osoby radze skladac ;) duzo latwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 groszy sztuka w ASO Skody.:)

Ale chyba są dosyć popularne bo jak pokazałem o co chodzi i że do Paska to facet od razu wiedział że do tapicery bagażnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja znalazłem ostatnio u gościa na alegro tanie nie były 2.5pln za sztuke ale cóż jak trzeba to trzeba tym bardziej że tapicerka zaczęła stukać na lekkich wybojach z wymiana problemów nie było.pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem, w sumie lepiej idzie jak się od jednej strony zacznie.

No ale za te spinki to trochę przepłaciłeś 2,5/szt:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marbed

Hehehe spinki za 2,5 sztuka o Dżizus ! :659: Mnie szlag któregoś dnia trafił z tą tapicerką na tylniej klapie (co za Helmut to wymyślił ?), kupiłem samogwintujące wkręty, z eleganckimi podkładkami i powkręcałem ... w blache i mam spokój. Nic nie brzęczy, nie wyskakuje i mam w d...ie te spinki, które za każdym razem jak wyskoczyły to sie defasonowały i nie wskakiwały na miejsce. Może chamskie wyjście ale skuteczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego wszyscy mają problemy ze spinkami. Od strony klapy są zrobione z rozchylonych blaszek (może tylko 3BG). I tak jak kolega dest powiedział najlepiej robic to we dwóch. Wówczas zakłada się bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem to niedawno przy okazji naprawiania silniczka od wycieraczek. wygodnie jest robic to

we 2 osoby. ja zaczynalem z lewej do prawej (kierunek jest chyba dowolny) wchodzilo calkiem dobrze. trzeba tylko nie wahac sie uzyc lekkiej sily.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kazik gdz
robilem to niedawno przy okazji naprawiania silniczka od wycieraczek. wygodnie jest robic to

we 2 osoby. ja zaczynalem z lewej do prawej (kierunek jest chyba dowolny) wchodzilo calkiem dobrze. trzeba tylko nie wahac sie uzyc lekkiej sily.

Ja tez jestem na etapie naprawy tylnej wycieraczki i posmarowałem spinki(u mnie metalowe) smarem i jest obojetne z ktorej strony zaczynam wpinanie tapicerki i robie sam! U mnie OK nic nie peka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie a macie może fakieś foty zdemontowanej tapicerki i klapy, chodzi mi o rozmieszczenie spinek. Mam zamiar sprawdzić u ojca cz klapy, ale ojciec boji się, ze coś się urwie, połamie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności