Skocz do zawartości
zuse

[B5FL] Mój pomysl na LAMPY i przód

Rekomendowane odpowiedzi

ja dzis swoje rozkleilem co do kleju wyglada mi to na sylikon do szyb ale bez wiekszego problemu swoje pomalowalem pod kolor z tym ze mat jak reszta sie uda wrzuce fote dodam ze sam robie

Kolego, a powiedz dokładnie jak żeś rozklejał te reflektory!? podobne wygrzewanie w piekarniku nic nie wnosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i wyszlo allegro.pl ja zrobilem to opalarka gorny plastik potem sylikon odciąlem wkretakiem tylko odblysnik szlak trafil skleilem zpowrotem na klej do szyb firmy wurth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawaj fote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem taki myk w golfie mk4 z tego co wiem to w b53b idzie bez problemu a co do 3bg trzeba sie troche pomeczyc zeby rozkleic lampy ale zanurzyc w misce z gorącą (nie wrzaca) woda i da rade;) jak w koncu upoluje dla siebei jakiegos to sprawdze i zdam relacje pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się przedwczoraj przed spaniem za rozbieranie lampy (podejście II, I miałem około pół roku temu - nieudane;P). Chwile podłubałem śrubokrętem w koło i wkurzyłem się, położyłem się spać. Zabrałem się znowu wczoraj koło 23 i do teraz udało mi się rozebrać prawą lampę bez użycia jakiegokolwiek piekarnika, opalarki. Używałem tylko różnej grubości płaskie śrubokręty do wydłubywania i rozcinania kleju.

 

Doświadczenie i tak wykonałem na agonalnej lampie, plastyk zewnętrzny do polerki, w środku zasyfiona brudem gdyż jeździła bez osłony i jakieś dziwne żarówki były używane ponieważ chrom z odbłyśnika jest cały stopiony...

Potrzebuje tylko tego odbłyśnika (może ma ktoś za piwo lampę z uszkodzoną obudową, szkłem byle ten wkład cały??)

 

[ATTACH=CONFIG]72042[/ATTACH]

 

Z czasem pokaże co dalej dzieje się z lampami. Ogólnie chce je zrobić smoked po swojemu.

A wole pomodzić ORI lampy niż kupić Smoked Depo z ringami, bo akurat Passat to nie BMW.

 

Pozdro...

Edytowane przez zAwAdA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco odgrzeje.

Dlaczego większość do pomalowania "odbłyśnika" poleca czarny mat a nie połysk? Mam czarnego Paska i zastanawiam się czy nie lepiej będzie pomalować na połysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo mat wyglada lepiej i maskuje niedoskonalosci malowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyglada lepiej
To pojęcie względne, jak gusta i guściki.
maskuje niedoskonalosci malowania
W jakim sensie niedoskonałości? Zacieki, niedociągnięcia, paprochy? Wystarczy malować z głową, lepiej trzy razy cienko niż raz za grubo.

 

Czy na samochodzie w czarnym metaliku nie lepiej będą wyglądały lampy w czarnym połysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to skoro negujesz moja opinie i twierdzisz ze polysk lepszy to po co pytasz? maluj na polysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Łukasz, nie neguje żadnych opinii, nie stwierdziłem że połysk lepszy, chcę jedynie wiedzieć czy prócz wizualnego efektu są jakieś różnice między matem a połyskiem. Dla Ciebie mat na jasnym samochodzie wygląda lepiej, dla mnie na czarnym niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alvares rozbierz lampy, prysnij jedną lampę w mat, drugą w połysk i będziesz widział bo lepsze. Dasz 2 warstwę w wybranej wersji i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czego używacie do sklejenia lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sklejałem halogeny przeciwgmielne klejem Boll do szyb i narazie sie trzyma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość asia.kuc89

A jak będę potrzebować fachowca który mi poskleja lampę to mogę tu się zgłosić? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak będę potrzebować fachowca który mi poskleja lampę to mogę tu się zgłosić? :)

 

Jak naprawdę masz na imię Asia i jesteś kobietą to jak najbardziej :hyhy

 

 

 

Me.how nic nie paruje?

 

Skoro jest sczelnie sklejone to czemuż by miało parować?Można spokojnie kleić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta :) tez cos takiego chciałem zrobic tylko w gdansku to ten zakład jest chyba na ul. Jasnej 1 .?.?. ? To jest uliczka od Kartuskiej. Dzwoniłem dziś 058 3033141 taki zabieg z czyszczeniem i malowaniem kosztuje 150 zl od lampy (chyba ze odblysniki do regeneracji to coś tam więcej ) :) Poprosze więcej zdjęć tych lamp w aucie :) , i czy do czarnej perły by to pasowało ?? Mam czarny grill i nie wiem czy nie bedzie za czarno :)

Mysle ze jak już robić to też mozna zainwestować w nowe żarniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności